Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hol ismerkedtetek össze a...

Hol ismerkedtetek össze a párotokkal? Tudtok nekem tippeket adni merre felé keresgéljek? 26/N

Figyelt kérdés
2013. dec. 23. 22:42
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
Tippet akkor már nekem is adhattok :O
2013. dec. 23. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
Na úgy látom nem én vagyok egyedül tudatlan ebben a kérdésben :P
2013. dec. 23. 22:45
 3/27 anonim ***** válasza:
Akármennyire is hihetetlen, ezen az oldalon. Több mint 1 éve. És hogy még hihetetlenebb legyen a történet, az illető mindösszesen 10 percnyire lakott tőlem.
2013. dec. 23. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
85%

Most jön majd az a szöveg, hogy ne keresd a párod mert ott találkozol vele ahol a legkevésbé számítasz rá, stb. hülyeség.

Én viszont úgy vagyok vele mint te kérdező, én úgy látom manapság lehetetlen párt találni. Valakinek 1 nap alatt megy, mintha előhúzna egyet egy cilinderből de olyanoknak mint nekem ez lehetetlen.

Talán a legjobb az, ha mindenhol próbálkozol, hobbiknál, neten, könyvtárban, vonaton, fesztiválokon, stb. Te mondjuk nő vagy így eleve nagyobb eséllyel indulsz, vigasztaljon ez.

2013. dec. 23. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:
Hát ja nő vagyok..és a legeslegeslegelső gondolatuk általába az, vajon hogy varázsolhatom le róla a bugyit? A bulikban, a fesztiválokon ez megy, A neten is inkább 80% pár levelezés után ilyen vizekre evez :)..ezt én nem szeretem igazán :)
2013. dec. 23. 22:50
 6/27 anonim ***** válasza:
60%

Én az egyik exemet a Honfoglalón ismertem meg, elkezdtünk játszani, közben chateltünk, aztán kiderült, hogy pár percre lakik tőlem és egyre többet beszélgettünk, míg végül kialakult valami. Azért írom úgy, hogy valami, mert utólag már tudom, részemről nem szerelem volt. Mégis kapcsolat lett belőle, ami másfél évig tartott.


A jelenlegi páromat a kedvenc szórakozóhelyemen ismertem meg, ahova egyedül jártam, mert azt a fajta zenei stílust ma már kevesen hallgatják, elég szűk réteg jár már csak oda. Megláttam, azonnal megtetszett, de nem jött oda hozzám, így hát lemondtam róla. Pár hónappal később ismét megláttam, ekkor már odajött és mondta, hogy első alkalommal is észrevett, de akkor neki úgy tűnt, nem lenne esélye és ezért nem próbálkozott. Ennek már négy éve, azóta együtt vagyunk és nem tudom, hogyan fog alakulni a kapcsolatunk a jövőben, de biztos vagyok benne, hogy ha ismerkedni fogok, azt kb. ugyanígy fogom tenni. Nő vagyok, leszólítani senkit nem fogok az utcán, még ha tetszik is. A netes ismerkedéssel az a bajom, hogy túl személytelen, a személyes ismerkedés sokkal jobb.

2013. dec. 23. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:

Erre csörög a dió...

;)

2013. dec. 23. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:

A kérdező kommentje:


Hát ja nő vagyok..és a legeslegeslegelső gondolatuk általába az, vajon hogy varázsolhatom le róla a bugyit? A bulikban, a fesztiválokon ez megy, A neten is inkább 80% pár levelezés után ilyen vizekre evez :)..ezt én nem szeretem igazán :)

........................ Na de most komolyan :D Na de kérlek... :) Én már társkereső oldalra is regisztráltam a lányok eddig kb 98%-a nem is válaszol... Pedig nem kínálok fel semmiféle szexuális őőő szolgáltatást ...Erre varj gombot, ezt mivel magyarázod ? Nem mondom hogy casanova vagyok... de azért a külsőmmel nincs gond , legalábbis szerintem biztos.


24F

2013. dec. 23. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:
Hát akkor lehet már az első leveled megfogalmazásánál vannak komoly problémák..nem tudom, hogyan szoktál indítani..lehet túl nyálas is XD..de nem tudom tényleg, csak erre tippelek
2013. dec. 23. 23:01
 10/27 anonim ***** válasza:
Akkor teszek egy két próbát teljesen eltérő stílusú levelekkel mindjárt :D
2013. dec. 23. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!