Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Akik nemrég élnek párkapcsolat...

Akik nemrég élnek párkapcsolatban, hogyan ismerkedtetek meg egymással?

Figyelt kérdés
2013. nov. 24. 16:31
 1/3 anonim ***** válasza:
3 év nmrégnek számít? :D
2013. nov. 24. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Egy internetes társkeresőn ismerkedtünk meg. A párom rám írt profil kép nélkül hogy tetszem neki és szívesen megismerne. Én nekem már volt profil képem nem is 1 de igaz neki nem volt de valahogy nem érdekelt a külső mivel elég szimpatikus volt nekem a leírásában bár igaz tartottam tőle hogy nem jó képű mert írta hogy nagyon kövér így végül picit tartottam a dolgoktól, de elkezdtünk beszélgetni minden féléről, nagyon jól kijöttünk egymással, nagyon szépeket és jókat írt nekem, gyakorlatilag teljesen ledöbbentem mert ő nagyon szépeket mondott nekem, és régen beszéltem már olyan sráccal aki nem a nagydumás stílusával akart elcsábítani hanem egy kis érzelemmel és egy jó komolyabb de viccesebb beszélgetéssel. Amikor felvetette a srác kb 2 hét után hogy szeretne találkozni akkor egyből igent mondtam és mutatott magáról képet is amin azért elég kellemesen csalódtam mert az arcán nem is látszódott hogy kövér és elég határozott magabiztos megjelenésű volt szóval nem tartottam tőle. Amikor találkoztunk gyakorlatilag már szerelmes lettem belé egyből puszival köszöntem neki ami nálam ritka de tetszett neki és a randink után átölelt amit nagyon élveztem mert akkor már picit hűvösebb idő volt de őrültem hogy volt kihez bújnom és nem egy vékony izomállatról van szó aki mindenhol merev ő nekem valahogy bejött már akkor. A második randinkon már komolyabbra vettük a dolgokat, megfogta a kezem, sétáltunk egy jót, beszélgettünk meghívott egy italra mert beültünk egy nyugisabb kávézóba vele el lehetett beszélgetni, figyelt rám, meghallgatott adott nagyon sok tanácsot és tényleg megkedveltük egymást. Én is sokat beszéltem hozzá én is biztattam meg benne meglehetett bízni nem bántott meg még soha, és nála őszintébb emberrel sem találkoztam még életembe. A második randink végén már csókolóztunk is, pont akkor amikor vártunk a buszomra mert hazakísért és mivel akkor is elég hűvös volt már így hozzábújtam de mélyen a szemembe nézett amivel teljesen leblokkoltam egyszerűen csodáltam azt a nézést megsimogatta az arcomat majd megcsókolt én meg visszacsókoltam, szenvedélyes, romantikus ölelkezős csók volt egy örök emlékem marad az is biztos, aztán amikor hazaértünk hozzám akkor ölelkezve búcsúztunk egymástól vagy 10 percen át nem akartuk elengedni egymást. Másnap reggel felhívtam telefonon és megmondtam neki hogy őszintén szeretem mert vele álmodtam és tényleg akkor annyira szerelmes lettem hogy azonnal találkozni akartam vele és onnantól kezdve kezdtünk el járni igazából, már 2 hónapja hogy együtt vagyunk, imádjuk egymást nagyon ritka az a nap amikor nem vagyunk együtt, mivel csak 10 km köztünk a távolság nekem meg nagyon olcsó a buszozás mert még tanuló vagyok így mindig elé megyek amikor délelőttös műszakja van és ott várom őt a portán akkor egy délutánt töltünk együtt, elmegyek hozzá vagy ő jön ide mert autóval jár dolgozni, jókat eszünk, és szerelmeskedünk, nem feltétlen szex:)

A megismerkedésünk a neten történt ami manapság nem olyan ritka de mégis sikertelenebb legtöbb embernél, és én is sokat csalódtam benne.

2013. nov. 24. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én utána ismertem meg hogy össze költöztünk. De akkor aztán nagyon.
2014. jan. 6. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!