Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok, hogy építitek le egy...

Lányok, hogy építitek le egy fiúbarátotokat, ha úgy látjátok, hogy nyomul, de nem akartok többet?

Figyelt kérdés

Lányok, hogy építitek le egy fiúbarátotokat, ha úgy látjátok, hogy nyomul, de nem akartok többet?


Tehát érzitek, hogy közeledni akar, de ti nem akartok többet.

Csakmert nekem volt ilyen nyáron, egyértelművé tettem mindent, kicsit megijedt, de nem úgy látszott, hogy nem akarja fogadni... aztán egy másik pasival jelent meg, és én eléggé átverve éreztem magam.


2013. dec. 24. 15:09
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

építeni oh jézus a jászolban...

Mondd meg neki őszintén mi a helyzet mert ti lányok sosem tudtok egyenesek lenni és nem tudja a srác mit is akartok!

2013. dec. 24. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
53%
Szólok neki. Kicsit viccesen hogy ne legyen sértődés és megérti.
2013. dec. 24. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
37%
Ráüvöltök, hogy "NEM, TE G*CI!"- ebből minden kiderül. :))
2013. dec. 24. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Hallod van az az iszonyúan helyes pasi aki...
2013. dec. 24. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én megmondanám neki őszintén,hogy bocs,de én nem akarok semmit tőled!
2013. dec. 24. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
nem én vagyok a lány :)
2013. dec. 24. 16:09
 7/8 A kérdező kommentje:
csak nem tudom, vannak valamilyen jelek, amiket nem vettem észre?
2013. dec. 24. 16:09
 8/8 anonim ***** válasza:

Kérdező te semmilyen jelet nem vettél észre..már ott elrontottad amikor a barátja lettél és mellesleg megkérdezném csak halkan, hogy miért barátkoztál vele, ha neked mint Nő kell? Én csak olyan csajokkal barátkozok akik nem tetszenek és nem barátnő kategória csak havercsaj!


Szóval ha legközelebb tetszik egy szép leányzó akkor mint FÉRFI közeledj és ne mint egy sima ember! Aztán nincs meglepi! Ha velem is barátkozik egy nő betudom barátnak és ott is marad..volt rá példa, hogy szerelmes lett belém egy lánybarát és nem értettem miért? Én se szeretek bele a Csaba barátomba..akkor a csaj ezt hogy képzeli és még csak le sem feküdtem vele, mert ez elvi kérdés! Majd ha nőként közeledik akkor veszem a lapot..ha barátkozik így járt! Lefeküdni meg necces, mert aztán nem tud az ember megszabadulni az istenek se tőle..tudod barát!

2013. dec. 24. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!