Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lenne egy kerdésem: Szerintete...

Nori123 kérdése:

Lenne egy kerdésem: Szerintetek 13 évesen miről tudnék egy fiúval beszélgetni? Mert már is merjük egymást valamennyire (osztálytársam), és szeretnék vele beszélgetni de nem tudok miről

Figyelt kérdés

#Hogyan ismerkedjek egy fiúval
2013. dec. 26. 09:32
 1/9 anonim ***** válasza:
A legókról.
2013. dec. 26. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Bármiről: kedvenc filmek, sorozatok, zenék, könyvek, szabadidős tevékenységek, hobbik, fiú lány viszonyok, és végül atomfizika :D
2013. dec. 26. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
ne akarj összejönni vele! osztálytárssal soha ne jöjj össze! amúgy a zenéről, videójátékokról (ha játszik), filmekről
2013. dec. 26. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
De biztosan szivesen veszi az intim kerdeseid ;-) 13F
2013. dec. 26. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
négyes kérdező. kicsit fiatal vagy még ehhez nem gondolod?
2013. dec. 26. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
csak a szád nagy kölyök! azt se tudnád hova nézzél ha olyat kérdeznek hogy durván vagy gyengén szereted
2013. dec. 26. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
lókról
2013. dec. 26. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
13 évesen nem hiszem hogy jó ötlet lenne pasizni. én 14 vagyok és sztem 15 évesen kezd el amm meg a fifát mindenki szereti a cod-ot bf4-et halo játékokat....stb 14/L
2013. dec. 26. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
76%
Nekem erről tök az jutott eszembe, mikor a Móúúnika show-ba bementek ovis gyerekek, hogy összejöjjenek... Beszélgessetek arról, hogy majd összeházasodtok,ha nagyok lesztek...mert az oooolyaaaan cukiiii *.*
2014. jan. 3. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!