Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok nagyon zavaró vagy...

Lányok nagyon zavaró vagy kizáró ok lehet ha egy fiú hagyományőrző?

Figyelt kérdés

A második világháború német és magyar de általában német.Nem náci nem kell összekeverni.

Van komplett egyenruhám felszereléssel és általában ha megtudják a csajok kiakadnak.De nem tudom miért

20f



2013. dec. 26. 19:14
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
59%

"A második világháború német és magyar de általában német."

ezt a mondatot nem tudom értelmezni

2013. dec. 26. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

német és magyar katonai ruhákban,de általában a német jobban tetszik.

Így akartam fogalmazni.

2013. dec. 26. 19:17
 3/19 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem a háború nem egy hagyomány, kövezzetek meg ha nem így van. :D E mellett hátborzongató, hogy egy ország katonáinak felszerelésésrt rajongsz akik több ezer ártatlant öltek meg. Legyél 'military'..szeresd úgy általában a katonás cuccokat (vagy SWAT vagy mit tom én mik vannak..) na dr pont a német, engem is a hideg ráz tőle..sorry :)
2013. dec. 26. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Azta. Ez.... érdekes. Szerintem muris. De azért furcsa is mert az emberek a mai kis tunya vilàgunkban nem szeretnek harcolni vagy rágondolni. Ha te ezt szereted akkor jól van legyen. Kiakadni azon kéne ha csontváz is lenne a szett mellé. De nincs úgyhogy no para. :)
2013. dec. 26. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

attól függ mennyire

ha csak van egy egyenruhád, az nem zavaró

ha nem csak ennyi, az már igen

2013. dec. 26. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

inkább öltözzél a Visitors egyenruhába, igaz, azt is a németekre húzták rá a horogkeresztre emlékeztető jelükkel együtt. a hasonlósá egybeesés nem véletlen.

s milyen a magyar egyenruhád? Nyilas? De nem náci...

2013. dec. 26. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

Nem csak egyenruha és annyi.Nem arról szól,hogy horogkeresztes zászlóval parádézunk.Hanem emlékőrzésről.Hogy ők is emberek voltak.

Pl kitörés túrán egyenruhában szoktunk végig menni.

2013. dec. 26. 19:23
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Fogj ki egy történészt csajt és meg van bocsátva a dolog:D Egyébként átlagember rögtön Hitlerre, meg zsidóírtásra asszociál egy német egyenruha láttán, ezért botránkoznak meg rajta. Szimplán ez van a fejükbe rögzülve. Mindenkinek vannak hobbijai: valaki bélyegeket gyűjt, valaki náci egyenruhákat...xD Egyébként fegyver is tartozik hozzá?
2013. dec. 26. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Ha azt nézzük hogy a földön eddig hány év telt el háború nélkül, akkor igenis hagyomány. De ettől még nem tudsz fogalmazni, szóval ha hagyományőrző akarsz lenni, tanuld meg azt a szép nyelvet amit édesanyád hagyott rád.
2013. dec. 26. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Ez furcsa, hogy most csak egyenruhát írsz, mert a címben pedig még "egyenruha felszereléssel" szerepelt.
2013. dec. 26. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!