Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Kihaltak volna a "hétköznapi...

Kihaltak volna a "hétköznapi hercegnők"? 16/F

Figyelt kérdés
Mostanába (Budapesten) nem látni azokat az aranyos szemüveges (vagy nélküli) lányokat akik könyvet olvasnak, és nem a telefonjukat bujják. Mindenhol az Ájfonos T-rex-ek vannak. Jó lenne valakivel értelmesen beszélgetni akit nem csak a ruhák és a cipők érdeklik.

2013. jún. 26. 14:04
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
89%

T-rex-ek?

Ezt fejtsd már ki légy oly nedves. :)

2013. jún. 26. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
0%
csak te jársz csukott szemmel.
2013. jún. 26. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
94%
T-rex, amikor a csajok (plázalányok) retiküllel a karjukon tipegnek (nem pedig leengedett kézzel.)
2013. jún. 26. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
88%
En allandoan olvasok van h heti 10 konyvet. Csak mindegyikek a telefonomon, mert minek megvenni a konyvet ha ingyen is tudom olvasni?:D
2013. jún. 26. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

"T-rex, amikor a csajok (plázalányok) retiküllel a karjukon tipegnek (nem pedig leengedett kézzel.)" Made my day :''''D


Amugy meg, iPhone-on is lehet konyvet olvasni. Nem tul kenyelmes, de lehet. Egyebkent egy csomo ilyen lany van, ismerek parat. Persze ne a plazakban keresgelj... jarj mondjuk konyvtarba.

2013. jún. 26. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 Zakathol ***** válasza:
100%
Ez a T-Rex dolog ez zseniális :D Még nem hallottam, kösz srácok! :'D Sírok.
2013. jún. 26. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
ez a T-rex most ütött xDD amúgy vannak, nem mondom, hogy sokan, és azok közül rengetegen, akik ilyen alkonyat meg vámpír zombis fa*szségokat olvasnak, de keves vannak még, akik műveltek, értelmesek, és több van a fejükben márkaneveknél :) én is ilyen vagyok, csak pl, emellett kicsit csendesebb, visszahúzódóbb...mondjuk sokan nem is tudják milyen vagyok, csak a közeli barátaim, család, mert nem olyan táblával mászkálok a nyakamban, hogy "danger, reader!" és gombos téglanokikám van :D ja és ha most elmekzdtél reménykedni, kb az ország másik végében lakok :) de biztos, hogy pesten is vannak ilyen lányok, csak nem sokan..ahogy itt sem..nem városfüggő
2013. jún. 26. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
Kedves 7.! Nem csak ő kezdett el reménykedni:D
2013. jún. 26. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
sajnálom, utolsó :D amúgy te is pesti vagy?
2013. jún. 26. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Én pesti vagyok igen.
2013. jún. 26. 14:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!