Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szilveszterkor lányként hol...

Szilveszterkor lányként hol lehetne ismerkedni? (többi lent)

Figyelt kérdés

Pestre szeretnék menni szilveszterezni,de akikkel mentem volna lemondták,így keresek valami jó helyet ahová az ember egyedül(vagy max 2-3lány) betud ülni ismerkedni és van némi esély arra hogy tényleg normális sráccal is találkozik, nem csak páwákkal illetve "hú de kemény vagyok" pasikkal.

20L



2013. dec. 26. 21:20
 1/7 anonim ***** válasza:
2013. dec. 26. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Mindenképp Pestre szeretnél menni? Merre laksz?

Nem muszáj Pestre menni egy laza estéért, vagy egy kis szórakozásért, ismerkedésért.

Az a baj, h sok helyen kell ilyenkor előre foglalni, ahol meg nem kell, ott tömegnyomor van. Legalábbis ezen a környéken ahol én lakom. (Tatabánya)

2013. dec. 26. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Pesttől kb 40-45km lakok,kis falu,semmit sem lehet csinálni,mindenki ismer mindenkit,a környéken sincs semmi.

Azért szeretnék Pestre menni mert ott tanulok, így nagyjából ismerem,meg ott csak több dolgot lehet csinálni.

2013. dec. 26. 21:28
 4/7 anonim ***** válasza:

Így már értem. Hát egy faluban valóban nincs sok lehetőség. Ha a kérdésedbe beleszőtted volna Bp-t is, lehet már lenne millió pasi, aki ajánlaná magát :)

sajna én nem vagyok jártas Pesten, ezért több értelmeset nem is tudok hozzáfűzni.

2013. dec. 26. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem baj,attól még köszi:)
2013. dec. 26. 21:38
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem zárkózol el egyáltalán az ismerkedéstől?Nyílt vagy teljesen a feléd közeledő pasikkal szemben?
2013. dec. 26. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

A nyitottság érdekes kérdés.

Ha valaki úgy jön oda hozzám, hogy süt róla,hogy csak dugni akar,vagy kettőig is nehezen számol el,esetleg rohannom kell a buszhoz elküldöm az illetőt,de amúgy elég nyitott vagyok, azt se különösen nézem hogy öltözik,mert szégyen nem szégyen,de nem bírom megkülönböztetni a kínai ruhát a márkástól.

2013. dec. 26. 23:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!