Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Elítélitek-e a titkos viszonyt...

Elítélitek-e a titkos viszonyt egy nős férfival lányok? Tegyétek a szívetekre a kezeteket, ha nagyon megtetszene egy nős pasi és ti is neki viszonyba bonyolódnátok vele esetleg voltatok már ilyen helyzetben, próbálkozott-e esetleg valaki nálatok?

Figyelt kérdés
2013. dec. 27. 09:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

én a szívemre tettem

..


és Nem!

van más pasik is akik nem nősek, és úgyan úgy tetszenek

2013. dec. 27. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
A szívemre tettem, de nem. Nem tudnék arra gondolni, hogy mennyire jó pasi, milyen szexi stb. Csak azon járna az eszem mindig, hogy nős, mikor vele lennék. Akármennyire prűdnek is hangzik ez néhány "mai" embernek, de nekem nem lenne ehhez lelkiismeretem. És fordítva sem. Inkább elválnék, minthogy tisztességtelen életet éljek a férjem háta mögött.
2013. dec. 27. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

igen, elítélem

ha vkinek már van családja vagy akár csak párkapcsolata, az ne legyen mással

megcsalni a másikat nagyon aljas dolog

2013. dec. 27. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Költőnő? ***** válasza:

szívemre tettem.

egyszer, rég volt ilyen.

aztán egyszer engem is megcsaltak és megtanultam tisztelni a "magántulajdont"

2013. dec. 27. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ez az egyik legundorítóbb dolog a világon, bármennyire is a szívemre teszem a kezem. Erkölcsileg jobban becsülendő egy olyan nő, aki pénzért árulja a testét, mint egy olyan, aki viszonyt folytat egy házas emberrel.
2013. dec. 27. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

sajnos sok olyan fiatal lány van akinek a foglalt fa*sz jobban ízlik! feltehetően mindaddig amíg ezt nem velük teszik meg. szerintem mindenkinek aki családos férfival kezd érdemes lenne átgondolnia, hogy milyen érzés lenne amikor kiderül, hogy a férje, a gyerekei apja mondjuk egy 25 éves fiatal kis pu*ncit bas*zogat szabadidejében. nyilván kevésbé lesz "izgalmas" a szituáció.

persze mindenkinek joga van hozzá.

2013. dec. 27. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
Szerintem ha megtetszik egy nős férfi ennyire hogy komolyan gondold vele a kapcsolatot, akkor az nem csak úgy jön. Biztos csinált valamit amivel így megfogott téged. Nem tehetsz róla. Ő a házas neki nem kéne más nők után néznie és nem a szingli nőknek kerülni a pasikat. De ha bele gondolsz nem szép dolog se az ő se a te oldaladról...
2013. dec. 27. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem, semmi esetre se. Utalok masodik lenni es biztos vagyok benne, hogy van olyan, akinel egyszer elso leszek. Mellesleg undorito gerinctelenseg az ilyen.
2013. dec. 27. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
NEM. Egyrészt nem csábítanék el senkit, akár szar a kapcsolata, akár (állítja, hogy) nem. Ha gyereke van, még a gondolattól is elszégyellném magam, hogy egy gyerek mellől 'rabolom' el az apját. Próbálkozni próbálkozott, és nagyon kicsin múlt, hogy fejbe ne üssem.
2013. dec. 27. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
50%

Ilyenkor szerintem a fiatal pitsa a gerinctelen és álszent. Nem a nős pasi aki csalja a feleségét.


Ugyanis pontosan látnia kéne a csajnak, hogy mit is csinál, nem gyerek már.

2013. dec. 27. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!