Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan tudnám letojni teljesen...

Hogyan tudnám letojni teljesen, hogy ronda gyerek vagyok és nekem is jogom van számomra vonzó lánnyal flörtölnöm, ismerkednem, mint más helyes páwa swag gyereknek?

Figyelt kérdés
Szeretnék úgy ismerkedni lányokkal, hogy én helyesnek érzem magam ronda létemre vagy legalább nem parázni a külsőm miatt, mint amikor részeg vagyok mondjuk, de részeg nem lehetek örökké. Na szóval mi a megoldás? Főleg azért is zavar a külsőm, mert tudom, hogy sok lány bírja a jellemem, amíg nem látja a képem neten...
2013. dec. 28. 13:05
 1/8 anonim ***** válasza:
fogadd el magad
2013. dec. 28. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Sajnos tapasztalatból írom, hogy még az átlagos pasikkal sem állnak szóba a mai lányok...
2013. dec. 28. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Tojd le, de akkor azt se felejtsd el, hogy a lányoknak is joguk van eldönteni, kinek adnak esélyt és kit koptatnak le.
2013. dec. 28. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
hát ha én pasi lennék eszembe nem jutna olyan ízlésficamos lánynak csapni a szelet aki hányinger swag páwákért van oda.. meg nem tudom valahogy nekem az ilyen ecsetfejű púderes homárhalak elég rondának tűnnek de ilyen hányinger szintjén vannak :D
2013. dec. 28. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Jó, de nem megy, bosszant, főleg azóta, hogy sikerült smárolnom egy szép lánnyal, nem tudom elfogadni, hogy olyannal legyek, akit nem kívánok.
2013. dec. 28. 13:22
 6/8 anonim ***** válasza:
ha elhiszed magadról hogy jó pasi vagy, akkor nagyon fog fájni az elutasitás, és egyre több nőtől fogod megkapni, még azoktól is akiknek amúgy tetszenél külsőre
2013. dec. 28. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mind1, mert úgyis a csajok ítélnek, nem te
2013. dec. 28. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

én aránylag szép vagyok és undorodom a páwáktól :D

akkor ez most mi ? vannak ilyen lányok szóval ne add fel hogy találsz hasonló gyöngyszemet mint én :P

2013. dec. 28. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!