Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek elmenjek pszichiát...

Szerintetek elmenjek pszichiátriára, pszichológushoz ezzel?

Figyelt kérdés

26 éves vagyok, a szüleimmel élek szerény körülmények között szeretet nélkül, elég bizonytalan munkalehetőségekkel amik néha adódnak, de leginkább pénzem a segélyből van, illetve voltam közmunkán. A munkaerőpiac számára értékes végzettségem nincs.

Több okból kifolyólag nem merek élőben lányokkal ismerkedni, általában a nagyon csinos lányokfelé próbáltam nyitni ők sokszor visszautasítottak, neten, társkeresőkön mai napig próbálok ismerkedni csinos lányokkal de mind visszautasít, mert nálam sokkal jobbat is választhat. Élőben nagyon félek a szép lányoktól, mert elkezd az agyam járni önkéntelenül is azon, hogy mit tudnék én adni ennek a lánynak? És ott állok, hogy semmit, se nem nézek ki jól, se nem vagyok magas még átlagos se, nincs semmim, nem értem el semmit az életemben meg persze végigvillan az agyamon a sok visszautasítás és megaláztatás (amit most nem írnék le részleteiben, legyen elég annyi, hogy a szüleim sem bántak épp kesztyűskézzel velem egész kis korom óta) amit eddigi életemben kaptam és ezek után úgy lefagyok, hogy legszívesebben elsüllyednék ott helyben. több, mint negyed évszázada még egy csókot sem kaptam egy lánytól, soha nem volt barátnőm se, és elképesztően kezd bennem gyülemleni a frusztráció, egyre többször az alkoholhoz nyúlok, mert akkor elmúlik a frusztráltságom, nem tudom mit csináljak?? Ahhoz is sokszor gátlásosnak érzem magam, hogy ezzel pszichológushoz szemtől szembe elmenjek, van erre valami antidepresszáns esetleg vény nélkül amit szedhetek, csökkenteni pl. a nemi vágyat és lenyugtatna, kedélyt javítana?



2013. dec. 29. 20:31
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
el.
2013. dec. 29. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
40%
igen van, szedd össze az életedet és akkor minden jobb lesz, ne sza*ros tablettákkal akarj érvényesülni
2013. dec. 29. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Szerintem is érdemes lenne elmenned.
2013. dec. 29. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
de nem tudtok javasolni recept nélkül is kapható gyógyszereket?
2013. dec. 29. 20:34
 5/15 A kérdező kommentje:
mert elsőre azt próbálnám inkább meg, ha nem túl drága, mert elmenni egy pszichológushoz és egy embernek szemtől szembe beszélni ilyen mély dolgaimról őrületes stresszt okoz nálam
2013. dec. 29. 20:36
 6/15 anonim ***** válasza:
31%
Szánalom vagy... ideggyenge , életből felmetve.. ilyenkor sajnálom, hogy ilyen helyre születtél.. más megérdemelné a lehetőséget..te meg ekkora gyökér vagy, hogy nem látod, hogy megvan minden esélyed hogy normális életed legyen..ehelyett vágod itt az ereid és könyörögsz gyógyszer után..remélem hamar megdöglesz túladagolásban!
2013. dec. 29. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Kezdj el önfejlesztéssel foglalkozni szerintem, mert ez nem egy konkrét betegség, csak nem tudod a helyed a világban, nem tudod mit akarsz vagy ha mégis, nem tudod, hogy kell csinálni.
2013. dec. 29. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

A pszichológus NEM ír fel gyógyszert, ő csak "beszélget". A pszichiáter az, aki gyógyszert is felír.


Attól semmi bajod nem lesz, ha elmész egy pszichológushoz. Senkinek sem árulja el a titkaidat, az élettörténeted, senkinek sem fog beszélni róla, nem fogja leharapni a fejedet sem, egyszerűen segíteni akar. Ha szükségét érzi, továbbít egy pszichiáterhez, de nem biztos egyáltalán, hogy ilyesmire, pláne gyógyszerekre szükséged lenne.

2013. dec. 29. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
te meg romlott és beteg lelkületű "ember" vagy akiben semmi jóérzés nincs, más halálát kívánni, nem félsz az Úr ítéletétől? Krisztus sem fog tudni megvédeni, ha nem fogadod be őt és próbálsz meg szeretettel fordulni embertársaid felé...
2013. dec. 29. 20:50
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

A kettő nem ugyanaz...

Menj el pszichológushoz, van SZTK-ra is, elmész a házi dokihoz, annyit mondasz Neki, hogy szeretnél valakivel elbeszélgetni, mert úgy érzed bekattansz, erre Ő tuti "elutal" valakihez, ingyen! Addig is hokizz minden reggel!

Vannak különböző segélyvonalak is, ingyenesen, keress rá a neten, ingyen hívhatóak is! Ott is tudnak segíteni anonim szakemberek!

2013. dec. 29. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!