Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek mi tévő legyek?...

PaRtY BoY kérdése:

Szerintetek mi tévő legyek? Barátnőt szeretnék.

Figyelt kérdés
Sziasztok. 22 éves Fiú vagyok. Sajnos amikor lányokkal ismerkedek közösségi oldalon, élőbe vagy bárhol máshol, Mindig csak falakba ütközök. Itt értek olyat hogy van pasija, alakulóba van neki egy fiú, most szakítottak nem akar komoly kapcsolatot... Elegem van ebből.. :S Sokan azt mondják túl jó szívű vagyok velük. Sajnos nem tudom mi tévő legyen ha valaki tud tippet adni kérlek írjatok előre is köszönöm!

2013. dec. 29. 23:55
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
51%
legyél hideg,goromba és elérhetetlen
2013. dec. 29. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Szóval inkább ne pátyolgassam őket stb? úgy értem le hogy mint ha nem is törődnék velük?
2013. dec. 29. 23:57
 3/18 zotanbro ***** válasza:
100%
ne akarjál barátnőt..majd akkor jön amikor nem várod
2013. dec. 29. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Legyél gazdag.
2013. dec. 29. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

pontosan

nekem akkor lett mikor a legpar@sztabb voltam :D

2013. dec. 29. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Nehéz tanácsot adni, mert ennyiből nem lehet megállapítani, hogy mi az oka, hogy eddig nem jött össze. Mindig mindenki ezt mondja, de ne görcsölj rá és akkor lesz lehetőség. 21L
2013. dec. 29. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 fahéjas Alien ***** válasza:
76%
vagy rendelj feleséget az internetről
2013. dec. 30. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim válasza:
100%
ismerős helyzet, beleuntam ebbe, eldöntöttem feladom aztán hamarosan jött egy csaj akivel 3 évet töltöttem együtt.
2013. dec. 30. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim válasza:
100%

Na figyeljetek, én szeretek segíteni másokon és én is így voltam ezzel a témával, de ez egy nagyon nagyon hosszú tanulmány(csajozás). De egy tippet tudok adni. Ha, azt mondja van barátja 80%-ban hazudik és egy nagy titok:

A férfiak a női testre mennek a nők viszont a belső tulajdonságokra pl.: férfiasság, lazaság

Hidd el elegük van a sok baromból, mégis őket szedik fel, miért, mert ők férfiasak, tehát szed ki a jó tulajdonságokat egy baromból és egy kedves fiúból és rakd össze és barátom ezzel garantált a siker!!!

Ha tudsz angolul nézd meg ezt a videó, meg a többit is, ami van a srácnak: http://www.youtube.com/watch?v=GYPHl0_G6B8

Remélem segítettem ;)

Soha ne add fel,soha, higgy nekem, ha ezt alkalmazod és nem válik be, nem veled van a bajuk, hanem tényleg van rá nyomós okuk:)

2013. dec. 30. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Az 5-ös válaszoló tanácsát felejtsd el. Ezúton is köszönjük neki, de bunkókból már így is tömeggyártás van.
2013. dec. 30. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!