Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Eléggé bénának érzem magam a...

Eléggé bénának érzem magam a csajozásban a társkereső oldalakon sose írnak vissza! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Általába ezt szoktam írni " Szia nagyon szimpatikusnak tartalak és szeretnélek megismerni! Ha te is így látod akkor légyszives írj vissza!"

Lehet hogy túl rövid az üzenet??? Mit írjak neki elsőre hogy megtettszek neki??



2013. dec. 30. 11:22
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Szerintem ez egy korrekt kis üzenet, csak talán kicsit sablonos.
2013. dec. 30. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Nekem se nyugi.Ilyenek ott a nők.
2013. dec. 30. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
És mivel tudnám kicsit színesebbé tenni??
2013. dec. 30. 11:26
 4/15 Pain for Pleasure ***** válasza:
Mondjuk tehetnél vesszőket is a szavak közé.
2013. dec. 30. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Mindegy mit írsz, nem írnak vissza.
2013. dec. 30. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Egy ilyen levélre én se írnék vissza.

Mit is lehetne? "Szia! Visszaírtam."

A minimum szerintem, hogy írsz valami bemutatkozás szerűt és legalább 1-2 dolgot kérdezel a lánytól. Így se fog mindenki visszaírni, de többen. Mikor én használtam a társkeresőt, minden ilyesmi levélre válaszoltam. l/21

2013. dec. 30. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Szerintem a lányok leginkább arcra mennek.. Szóval tegyél ki egy képet az arcodról, és ha tetszetős, még ők fognak írni.
2013. dec. 30. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:

A barátomnak is ugyan ez volt a baj. Sose írtak neki vissza, vagy ha valaki vissza is írt akkor nem tartott valami sokáig a beszélgetés.. Pár nap, hét, vagy hónap, ami ritkább eset volt, persze ez még előttem. Nekem nem írt sokat, csak annyit hogy "szia nem megy az ismerkedés" és egy ":(".

Nekem azonnal megtetszett külsőre, és az hogy szerény, nem rámenős. Igazából az is benne van hogy hogy kezded vagy az még h szimpi leszel-e neki. Az egyik válaszolóval egyet is értek, tegyél fel magadról előnyös képet. ( Aki tényleg veled akar lenni az elfogad téged mindenhogy, hozzá kell tenni). Ha megtetszik a külsőd akkor utána jön a belső. Vannak még olyan csajok akiknek jobban számít a belső mint a külső..:) Legyél kedves, őszinte, egyenes, és szerintem akkor már nyert ügyed van.

2013. dec. 30. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
valamit elárulhatnál magadról, vagy legalább az adatlapod legyen részletesen kitöltve. mindig idegesítenek azok, akik csak kort meg magasságot írnak ki, és azt hiszik, hogy a helyes fotóik miatt az elég. nem elég! igenis áruljanak el valamit magukról, mert nem kirakati bábút keresek.
2013. dec. 30. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Az adatlapom fullosan ki van töltve!! És van vagy 7 kép kint rólam
2013. dec. 30. 19:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!