Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Nagy csajozósok! Adjatok egy...

Nagy csajozósok! Adjatok egy két tippet, hogy ti hogyan szereztek meg egy lányt. Kedvesek vagytok vele, vagy kicsit, nem durván lenézőek? Titokzatosak, vagy mindent elmondtok neki egyből?

Figyelt kérdés

2013. dec. 30. 21:23
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerinted a gyakorin,kifejezetten ilyenek vannnak?
2013. dec. 30. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 SullaFelix89 ***** válasza:
0%

Nyomulós, bunkó stílus jön be főleg a diszkóban.

Jó az is ha alázod bármilyen módon, szellemileg vagy fizikálisan a férfitársaidat a nő jelenlétében, hogy bizonyítsd a dominanciádat.

Illetve mutasd ki az anyagi potenciálodat.

2013. dec. 30. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
50%

én ezzel a szöveggel szokta...


anya, van egy Q7 es terepjáróm, egy medencém, és egy 20centis botom...

ebben a sorrendben szeretném, ha beleülnél mindegyikbe...


ált bejön, de van mikor futni kellett.


a nagy többség tényleg kijön megnézni,hogy a kocsi, tényleg ott van-e.

de volt, aki megkínált koktéllal is, rám öntötte az egészet.

2013. dec. 30. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Érdekes, én még sosem találkoztam élőben olyan tapló pasikkal, akik bunkó tirpákként vagy a lusuxkocsijukkal akartak volna velem ismerkedni, tehát én sem így jöttem össze az exemmel és a mostani párommal.


Dehát, erre mondják, hogy mindenki a maga körében ismerkedik. A tirpákok a tirpákokkal, a normális emberek meg a normálisokkal.

2013. dec. 30. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

rózsabogaram!

megnézném, hogy a bécsi úton lévő szórakozóhelyre mennyi általad említett ember jár?

esetleg ott, te lennél az:)

2013. dec. 30. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
de elnézést kérek, felénk máshogy mondják ezt, panelproletár.
2013. dec. 30. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

a kedvesség nem válik be, legyél célratörő, magabiztos, és kb leszarós.

bár attól függ mire kell. Nekem egy normális párkapcsolat kéne, ahhoz lehet inkább a kedvesség, meg az hogy önmagadat adod kell. Dugásra inkább a taplósággal lehet találni

2013. dec. 30. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Rákeresek, megnézegetem, felhívom, árajánlatot kérek, és ha minden oké, foglalok egy időpontot.
2013. dec. 30. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Minden nő más, nem lehet mindegyikre ugyanazt a sablont alkalmazni, tehát így nem lehet megválaszolni ezt a kérdést. meg amúgy is minden alkalom más szituáció, általában rögtönözni kell. De tapasztalataim szerint a taplóság nem vezet eredményre, akárhogy írják itt mások.
2013. dec. 30. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!