Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fiúk: mi tetszik? Lányok:...

Fiúk: mi tetszik? Lányok: hogy csináljátok?

Figyelt kérdés

Fiúk! Ha elmentek egy szórakozóhelyre, kocsmába (vagy bármi kikapcsolódásra alkalmas helyre) mi az, ami egy lányon felkelti az érdeklődéseteket? Természetesen külső dolgokra lennék kíváncsi. Esetleg valami maradandó emlék, hogy megláttatok egy lányt és volt rajta valami, ami nagyon vonzó volt és a mai napig emlékeztek rá. Kicsit zavarosan fogalmaztam meg, de szerintem értitek, mire gondolok. :)


Lányok! Hasonló a kérdés, csak más szemszögből. Biztosan volt már mindenkinek olyan napja, hogy úgy érezte ma igen is dögösen akar kinézni az esti szórakozásnál, ezért órákon keresztül készülődött, esetleg valami különleges dolgot is bevetett. Mik voltak ilyenek? Esetleg van olyan történet, amikor egy különleges ruha, smink, haj, stb. miatt sok bókot kaptatok vagy igazán jó nőnek éreztétek magatokat? :)


Csupán kíváncsiság mindkét kérdés, köszönöm, ha érkeznek normális válaszok! :)



2013. dec. 30. 21:51
 1/6 anonim ***** válasza:
kinek mi tetszik, nekem személy szerint azok tetszenek akikben van valami olyan, amit még nem ismerek :D nem tudom ez így érthető-e neked:)
2013. dec. 30. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Akkor amikor azt mondták hogy szép a hajam. Talán akkor dícsérték meg. Amikor begöndörítettem. Tényleg szép volt... ( lány )
2013. dec. 30. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

Nekem személy szerint az olyan lányok tetszenek akiknek ilyen kis pelyhes bajszuk van. szerintem cuki:3

Egyszer volt egy ilyen barátnőm és mikor ráélveztem az arcára a bajuszkájáról le tudtam szívogatni a spermát.

2013. dec. 30. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
#3-as, beteg vagy.
2013. dec. 30. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát őszintén szólva nincs ilyen külön elvárás,csak legyen ápolt és ez látsszon is rajta. És ne legyen az a tipikus tömeglány,engem nem zavar ha nem a legtökéletesebb az alakja vagy az arca,például ha a szeme megtetszik már az is jó pont nálam bőven. :)
2013. dec. 30. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Szerintem batran merj valtoztatni kicsit. en altalaban nadragot hordok,bulikba is, mivel nem ilyen kioltozos helyekre jarunk, meg amugy is fontos a kenyelem. Egyszer megis egy csinos ruhaban, kioltozve mentem (szinhazbol), mindenki meglepodott, bokoltak es hat, azota tobbet hordok szoknyat, meg alapvetoen csinosabban oltozkodom
2013. dec. 30. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!