Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fiúk! Ha egy lánynak többször...

Fiúk! Ha egy lánynak többször is bókoltok, akkor azt komolyan is gondoljátok, vagy van, hogy csak szórakozásból csináljátok és közben nem is tetszik az illető lány egyeltalán?

Figyelt kérdés
Elég félénk vagyok és nem akarok beégni azzal, hogy esteleg én is a tudtára adom, hogy tetszik nekem, közben pedig kiderül, hogy csak szórakozott. 19/L
2013. jún. 22. 14:52
 1/7 anonim ***** válasza:
én ha valamit mondok/bókolok akkor őszintén teszem azt..
2013. jún. 22. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ha tetszik a lány, csak akkor bókolk neki.


19/f

2013. jún. 22. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ezt valahol érezni kell. Sajnos vannak trollok.
2013. jún. 22. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nálam konkrétan azzal van a probléma, hogy nem hiszem el, hogy tetszhetek neki, bár állítólag nem vagyok csúnya, de nálam sokkal jobb csajokat is megkaphtna szerintem, ezért is kérdezem...
2013. jún. 22. 14:57
 5/7 anonim ***** válasza:
Én komolyan gondolom.
2013. jún. 22. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én is komolyan szoktam gondolni. aki tetszik/kedvelek csak annak bókolok :D a többieknek ilyen alapszinten maximum
2013. jún. 22. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

En is csak olyan lanynak bokolok aki vmennyire bejon :)

17/F

2017. ápr. 16. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!