Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Megszakitanam vele a kapcsolat...

Megszakitanam vele a kapcsolatot, de a szivem bele szakadna? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Internete nehany honapja ossze ismerkedtem valakivel akivel teljesen megertjuk egymast.

Egy ideje megvaltozott negativ iranyba kotekedik meg provokal es emiatt rossz erzeseim vannak,remalmaim stb.

t szeretem Ot,de nem tudom mit tehetnek...

Ellenkezo nemuek vagyunk,de szerintem o csak baratkozni akar,de nem vagyok biztos ebben sem...

Valaki tudna segiteni,hogy mit lehet ilyenkor tenni?



2013. dec. 30. 22:12
1 2 3
 11/26 Költőnő? ***** válasza:

épp ez a baj, h épp ezért nem tudom jobban elmagyarázni, mert én értem a különbséget.:(

találkozzatok legalább egyszer, hadd váljon igazivá ez a barátság vagy akármi

2013. dec. 30. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 A kérdező kommentje:
mar irtam h marha messze lakunk egymastol...
2013. dec. 30. 23:31
 13/26 anonim ***** válasza:

Egyértelmű, hogy a kérdező a lány :-)


Mindenképpen találkozzatok! Aztán majd elválik!


Értem, hogy szükséged van rá, de gondolj bele..te tulajdonképpen egyedül vagy! Nincs melletted mikor kellene..csak e-mail..meg nem tudom chat! Ha nem tud fejlődni ez a kapcsolat akkor sajnos ez egyenlő a nullával! Délibáb! Az idő meg telik!


Én is voltam ilyen "kapcsolatban" évekig! Tudom miről beszélsz és megértelek....nagyon rossz helyzet és lelkileg megterhelő! Drukkolok kis csaj!

2013. dec. 30. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 A kérdező kommentje:

kedves Toled Utolso. :)


de h talizzunk amikor messze lakik es sajnos egyertelmu szamomra egyre inkabb h nem is vesz komolyan...


es Neked h alakult?

2013. dec. 30. 23:38
 15/26 Költőnő? ***** válasza:

tömegközlekedés.

vonat

busz

2013. dec. 30. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 A kérdező kommentje:

joh vhogy megoldhatnank...


de en azt gondolom h ha teher szamomra ez a kapcsolat nem kene megjobban bele bonyolodnom!!!

2013. dec. 30. 23:45
 17/26 A kérdező kommentje:
de vmi kene mert ez igy nem jo... :S
2013. dec. 30. 23:45
 18/26 anonim ***** válasza:

Vége lett! A távolságon pedig addig problémázol/problémáztok amíg nagyon megromlik a kapcsolat...már most érezhető.."provokál"


Feszültség ez neki is és most nem szeretnék általánosítani, de gondolj bele...csaj vagy..fiatal vagy..pesti vagy...a fiú sok mindenen kattoghat pl te veszed hülyére őt és a barátnőiddel jól kiröhögöd! Pasid van...csak barátkozol vele de nem lennél a barátnője...ismerkedhetsz másokkal is és ő csak egy a sok közül...ne adj ég néha-néha lefekszel valakivel ő meg közben neked írogat..ezt nem rosszból írom! Nem téged minősítlek és nyilván te is sok mindent gondolhatsz a srácról...de a távolság is befigyel..bizonytalan a jövő és egyikőtöknek sincs biztos pozíciója a másiknál - nem vagytok egy pár - senki semmibe nem lehet biztos! Gondolom nem beszélgettek erről pl Miért provokálsz? Mik a terveid kettőnkkel? tetszem-e neked -fénykép alapján -

stb..tudod ez nem élő! Itt nem lehett játszani a fúú de macsó vagyok meg szép kislány és taktika ezrrel...itt fokozottan fontos a kommunikáció, mert különben mindenki azt hisz amit akar és ebből következik, hogy nem mer senki sem lépni, mert jaj istenem mi van ha...aztán összevesztek...megszakad a kapcsolat..és szenvedés lesz belőle! A kérdés, hogy mindketten hasonlóan gondoljátok-e és van-e mindkettőtökben hajlandóság, hogy ezt lekommunikáljátok a másik felé! Válaszolsz neki rendesen ha keress? Ő válaszol neked ha keresed..nem váratjátok egymást napokig? smseztek? Beszéltek mobilon? Éreztetitek egymással hogy mindketten komolyan gondoljátok?


Gondolkozz el ezeken!

2013. dec. 30. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 A kérdező kommentje:

sok mindenen elgondolkodtam mar...


ugyanezt en is gondolhatnam rola ennyi erovel. :)nekem nincs parom,nem nevetem ki,komolyan veszem ez erezheto a leveleimbol,ha hazudtam vna mar reg bele gabalyodtam volna...stb mindketten maganyosak vagyunk amugy szoval sok minden nem all fent. :)


a feszultseget pedig erzem nagyon...erre jol ra vilagitottal... :S

2013. dec. 30. 23:56
 20/26 Költőnő? ***** válasza:
ha jobban nem akarsz belebonyolódni, akkor pedig zárd le
2013. dec. 30. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!