Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Megszakitanam vele a kapcsolat...

Megszakitanam vele a kapcsolatot, de a szivem bele szakadna? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Internete nehany honapja ossze ismerkedtem valakivel akivel teljesen megertjuk egymast.

Egy ideje megvaltozott negativ iranyba kotekedik meg provokal es emiatt rossz erzeseim vannak,remalmaim stb.

t szeretem Ot,de nem tudom mit tehetnek...

Ellenkezo nemuek vagyunk,de szerintem o csak baratkozni akar,de nem vagyok biztos ebben sem...

Valaki tudna segiteni,hogy mit lehet ilyenkor tenni?



2013. dec. 30. 22:12
1 2 3
 21/26 A kérdező kommentje:
de nem tudom errol van szo... :S
2013. dec. 31. 00:01
 22/26 Költőnő? ***** válasza:
helyetted nem tud cselekedni senki
2013. dec. 31. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 A kérdező kommentje:

igen,de h zarjam le vele? mit irjak neki? amikor faj kimondani h vege...


raadasul szuksege van ram...

2013. dec. 31. 00:03
 24/26 Költőnő? ***** válasza:

figyelj

mikor azt írjuk, indulj ebbe az irányba, akkor arra van kifogás.

mikor mást, akkor meg arra.

Döntsd el, h mit akarsz. Sztem ez nem egy valóságos emberi kapcsolat és ha engem már nem tenne boldoggá vagy nem szórakoztatna többé: lezárnám

De EZ én vagyok

2013. dec. 31. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 A kérdező kommentje:
nem a kifogasokat keresem csak magam sem tudom h mi lenne a jo,mert ossze vagyok zavarodva...
2013. dec. 31. 00:12
 26/26 anonim ***** válasza:

Kérdező! Ami gátol abban, hogy találkozz vele- konkrétan az, hogy nem akarod magad vállalni a mindennapokban..élőben..félsz, hogy nem felelsz meg neki és stb - old fel és találkoztok! Ezért nem lép egyikőtők se!

Féltek..féltek a kudarctól..féltek, hogy a realworld elrontja a varázst! Be kell vállalni vagy lezárni! Mindenki fél..mindenki szeretné, hogy jól alakuljanak a dolgok, de ha nem lépnek nem lesz semmi!

2013. dec. 31. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!