Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért van ez ha tetszik valaki?

Miért van ez ha tetszik valaki?

Figyelt kérdés

Miért van az hogyha megismerek egy lányt és tetszik kívül belül(mondjuk hogy "szerelmes" vagyok) akkor távolodok Tőle meg lekezelően beszélek hozzá és kerülöm.Sőt vissza is utasítom ha akar valamit:S

Pont fordítva kellene hogy viselkedjek de nem megy.



2013. dec. 30. 23:45
 1/9 anonim ***** válasza:
Talán a lelked mélyén homi vagy. Tudom hogy te is ettől félsz :D
2013. dec. 30. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
nyílván-_-
2013. dec. 30. 23:48
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Kissé antiszoc vagy. Görcsölsz, félsz a dologtól. Le kell győzni. Én is ilyen voltam.
2013. dec. 30. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Igazából akkor van ez ha érzem vagy tudom hogy tetszem én is neki.Egy csomó csajjal el tudok dumálni aki lehet hogy tetszik de komoly dolgot nem tudnék vele elképzelni.
2013. dec. 30. 23:51
 5/9 anonim válasza:
Mikor az oviban tettszett egy lány, én is úgy jeleztem neki, hogy meghúztam a haját. :)
2013. dec. 30. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
netán félsz?
2013. dec. 30. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
de ez az hogy ha még szekálnám vagy valami de nem hanem kerülöm és zavar ha a közelemben van de ha nem látom akkor meg csak azt várom hogy mikor jön:S
2013. dec. 30. 23:55
 8/9 anonim válasza:
Nem "zavar" ,csak ideges vagy a közelében. :) Ez teljesen normális. :) Biztos vagyok benne,hogy szereted,ha a közeledben van,csak félsz. :) Ez teljesen normális.Én is így vagyok vele,de néha kell kockáztatni.Nekem nem nagyon megy,de lehet hogy neked jobban fog. Hajrá! :)
2014. jan. 1. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
zavar hogy puhány vagy a közelében, hogy ellágyulsz
2014. jan. 2. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!