Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hasonló a hasonlóval ismerkedi...

Hasonló a hasonlóval ismerkedik szívesebben? (c*gány szerűség a srác)

Figyelt kérdés

Én nagyon magyar vagyok :D + még visszafogott is, csendes, jókislány, önbizalom nulla. És tetszik egy srác. Sztem nem cigány, vagyis nem egyértelmű. Inkább olyan a környezete, de amúgy ő normális. Láttam képet a haverjairól, na rajtuk sem tudom eldönteni hogy c*gányok-e. Van köztük olyan aki fegyverekkel pózolgat meg ilyen boxos beállása van stb. barnák is kissé. Kicsit bűnöző kinézetűek...

És van egy ismerősöm, ez a lány viszont egyértelműen cigány, és ez a srác őrá nyomult nagyon. Az lehet az oka hogy "hasonlóak"?


2014. jan. 1. 11:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Szerintem a kérdésed lényegtelen,csak egy a lényeg.

TE ne ismerkedj vele

2014. jan. 1. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
szerintem hagyjad, az igaz magyar vérűek érdemelnek téged :)
2014. jan. 1. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
De tetszik. Meg ha találkozunk normális. Amúgy vele nincs baj, olyan a munkája is hogy nem lehet bűnöző. Egy bankban dolgozik mint pénzszállító, meg őrködik is mellette, nagy értékek forognak a kezében és semmi ilyesmi.
2014. jan. 1. 11:59
 4/11 A kérdező kommentje:
Jaah :DDD
2014. jan. 1. 11:59
 5/11 anonim ***** válasza:
Kínáld meg zsíros kenyérrel.
2014. jan. 1. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
lehet hogy fehér cigány
2014. jan. 1. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

huuha...beépült a srác mint 1 kaméleon.....


megjegyzés.

nagyot fog szakítani a gyerek és nem rézkábelek nyúzásából hehe:D:D: hanem a péniszálltó kicsi hihi :D:D kocsit fogja eltéríteni.


pénz áll a házhoz, de ezt te is tudod, titkon tudat alatt tudod, hogy sok pénze lesz és kell a tuti biztos védelem "éjen homoki gaara" hehe...tudod.

2014. jan. 1. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Jaj dehogy fog pénzszállító autót elkötni :D :D
2014. jan. 1. 12:18
 9/11 anonim ***** válasza:

# 7/7


Te egy k*b*sz*tt gyökér elmebeteg vagy... mi a f*****k regisztrálnak ide az ilyen emberek? Szánalom esküszöm.

2014. jan. 1. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

# 9


no, dik he héj, há miva?

2014. jan. 1. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!