Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek ciki ha mindig én...

Szerintetek ciki ha mindig én irok neki facebookon?

Figyelt kérdés
Van egy srác akivel már régóta ismerjük egymást,de már évek óta nem beszéltünk, és most felvettem vele a kapcsolatot facebookon.A probléma hogy mindig én irok neki facebookon,ö magától sosem ir.Ha irok neki akkor válaszol meg visszakérdez,de magától soha nem ir. Lehet,hogy ö nem nagyon akar velem beszélgetni?(L)
2014. jan. 1. 12:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem kizart! :(
2014. jan. 1. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
rögtön reagál meg képeket is küldd pl.ha most irnék neki visszairna de ö magától nem ir.ez kiakaszt :(
2014. jan. 1. 12:41
 3/11 anonim ***** válasza:
Hát kérdezd meg, hogy magától miért nem ír sohasem... Nem olyan nehéz ez.
2014. jan. 1. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg tőle miért nem szokott írni vagy említsd meg neki néha olyan szívesen látnád azt, hogy "xy üzent önnek"
2014. jan. 1. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Gáz
2014. jan. 1. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
lehet igazad van, de csak igy kérdezzem meg? akkor már tényleg azt hiszi hogy nekem ö fontos
2014. jan. 1. 12:47
 7/11 A kérdező kommentje:
igazából ir ö de a beszélgetést nekem kell elkezdeni :(
2014. jan. 1. 12:49
 8/11 anonim válasza:

Van egy ismerősöm, szeretem ha ír, és van hogy egész jókat eldumálunk, de nekem valamiért nehéz ráírni, mindig az van bennem hogy rosszkor keresem, és nem akarok tolakodni. 24F

Szóval nem ciki, sztem...

2014. jan. 1. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Úgy is tudja, hogy imádod... most nem mind1?
2014. jan. 1. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
honnan tudná hogy imádom???
2014. jan. 1. 14:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!