Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Tetszhetnék egy helyes, izmos...

Tetszhetnék egy helyes, izmos srácnak? Vagy ez túl szürreális? 18L

Figyelt kérdés

4. éve osztálytársam, sajnos nem igazán ismerjük egymást. Nem igazán csajozós fajta de tényleg minden tekintetben top10es srác. Én viszont olyan átlagos vagyok, sem vékony, sem kövér. Az utóbbi 1-2 hónapban észrevettem hogy folyton néz meg a tekintetemet keresi... Bár nem biztos hogy ez jelent valamit, de azért a semminél többet, nem?


Mit tegyek, hogy valami legyen köztünk?


2014. jan. 1. 22:34
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Beszélgess vele. Anélkül biztosan nem lesz közöttetek semmi.
2014. jan. 1. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
mutass képet
2014. jan. 1. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Elkezdesz vele beszélgetni és előbb-utóbb idővel kiderül akarhat-e valamit vagy sem!


Az meg teljesen más, hogy mit gondolsz magadról kinézet terén, ugyanis mindenkinek más az ízlése, lehet neki pont bejössz! Ennyi.

2014. jan. 1. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igen, ha úgy van próbálok vele kommunikálni, szerencsére mindketten koleszosok vagyunk :D és szeretném is őt megismerni :))
2014. jan. 1. 22:37
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, hogy tetszhetnél-e neki, nem vagyok gondolatolvasó.

Ha ezt csinálja valószínű érdekled, menj oda és kérdezz tőle valamit vagy csak mindig mosolyogj rá, integess neki reggel, stb. és várd meg amíg ő lép.

2014. jan. 1. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 ameoland ***** válasza:
remélem te vagy az csöcsös Móni!
2014. jan. 1. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Sajnálom, nem csöcsös Móni vagyok... x'DDD
2014. jan. 1. 22:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!