Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » SEGÍTSÉG! Mindenki rám mozdult...

SEGÍTSÉG! Mindenki rám mozdult, mit kéne tennem?

Figyelt kérdés
Persze ne értsetek félre, nyilván minden lány nagyon örül, ha akadnak hódolói, eddig én is ezt hittem, amíg nem kaptam ennyi ajánlatot. Egyszerre több fiú is érdeklődik felém, engem mégis kellemetlenül érint a helyzet, mivel egyrészt egyik sem nagyon az esetem, még sem akarok megbántani senkit. ráadásul a barátnőim is emiatt eléggé fújnak rám, amit mindenképp elszeretnék kerülni bármely áron. Persze elméletileg a barátságnak az lenne a lényege, hogy örüljünk a másik örömének, de tudom, hogy azért engem is egy kicsit bántana legbelül. Egyáltalán nem vagyok az a magát kéretős típus, az önbizalmam se valami nagy. Úgy érzem jobb volt, amíg nem érdekeltem senkit. Várom a komoly tanácsokat, és előre is nagyon szépen köszönöm őket! :) Mit tegyek ,hogy megtartsam a barátnőimet, de a fiúkat se bántsam meg? Pláne ,hogy mivel az első kapcsolatom lenne bárkivel is, szeretném, ha az érzések kölcsönösek lennének, mondhatni minden tökéletes. :) 14/L

2014. jan. 2. 01:11
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki? Én ugyan nem, kikérem magamnak.
2014. jan. 2. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

A baratnőidet szerintem vagd ki.Ha most így viselkednek később siman hátbaszúrnak és kipletykálnak..

A fiúknak meg egyenesen mondd meg hogy nincs esély.Ennyi.

2014. jan. 2. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ne haragudj, nem így értettem, tudom ,hogy nem körülöttem forog a világ.. :) Az "érintettekre" gondoltam, de úgy tűnik rosszul fogalmaztam meg. És a végét el is írtam, 15/L vagyok, ha ez bármint számítana. :)
2014. jan. 2. 01:15
 4/6 anonim ***** válasza:
77%

Nekem is ez volt a problémám és 14 éves vagyok, de ehhez hozzá kell szokni plusz lehet, hogy egy sem maradna meg ha rendesen megismernének téged vagy ha nem fekszel le velük 2 nap után.

Ne felejtsd el, hogy sok fiú csak szexet akar (mint ahogy persze a lányoknál is sok példa van erre) és nem téged! Könnyű, naív prédának is tűnhetsz nekik ami megint nem szerencsés eset és ne dobd magad hanyatt mert ennyien szeretnének téged, mert ez változni fog épp úgy ahogyan te is.

Mindegyiknek mond meg finoman, DE egyértelműen a dolgot. Ha olyan típus vagy, mint én akkor pár napig még bántani fog hogy álmatlan éjszakát okoztál nekik, de jobb mintha elmentél volna és reményt adtál volna nekik pedig úgyse akarsz egyikkel se összejönni.

(Írj privátot nyugodtan ha szeretnél!)

2014. jan. 2. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Barátnő ügyben nem tudok tanácsot adni, de a pasizást ne erőltesd ha nem tudod hány éves vagy!
2014. jan. 2. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Ne pánikolj,ez természetes dolog ha egy kislányból nő lesz.

Olyan rövid idő alatt változtál nővé hogy észre sem vetted.Ennek az eredménye a nyomulás.A fiuk ezt igenis látják és ennek a természet rendje módja szerint reagálnak.

A barátnők még irigyek mert lehet hogy náluk még nem jött el ez az időszak.Ilyenkor morzsolódnak le a barátnők de aki marad az tartósan megmarad.Üdvözöllek a felnőttek világában és ne feledd ez még a kezdet. Sok öröm és csalódás kell még érjen hogy ki tudj igazodni ebben a világban és erre nem tud tanácsot adni senki csak az élet.

Ha van célod és tartásod menni fog.

2014. jan. 2. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!