Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Kedves lányok. Egy kis vélemén...

Kedves lányok. Egy kis vélemény szeretnék kérni. Mit tudnátok mondani róla így első ránézésre?

Figyelt kérdés

Tudom hogy a külső nem minden a belső fontosabb de kíváncsi vagyok a véleményetekre.

[link]



2014. jan. 2. 16:40
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
96%
Én azt tudnám mondani, hogy belátni az orrlyukába.
2014. jan. 2. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
Nem igazán tudom mit is írhatnék!
2014. jan. 2. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
36%

Tényleg nem a külső a fontos.

Előnyösebb lenne a hoszabb haj:)

Szép szem,ez előny.

2014. jan. 2. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
91%

A szeme(d) nagyon szép, imádom a kék szemet.

Amúgy mint személyiség, egy csendes, de humoros embernek képzelem (/képzellek) el, aki nem egy macsó típus, ami ugye nem is baj.

2014. jan. 2. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
90%

nagyon rövid a karja... (nem tudja magasabbra emelni a telefont :D )


Egyébként egész helyes, picit hosszabb haj jobb lenne, meg az a halovány borosta is jó...

2014. jan. 2. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:
Sajnos jó kép még nemigen készült rólam ami számomra is megfelelő :S Kedves 4-es válaszoló amit gondolsz az helytálló :) Amúgy inkább nagyon lágy zöld színű a szemem de nem vagyok benne igazán biztos.
2014. jan. 2. 16:52
 7/29 anonim ***** válasza:

Szerintem semmi baj nincs az orraval. Teljesen előnyös, természetes arc. Visszafogott, jó humorú sracnak tűnik. Ha az öltözködés is helyen van , akkor klassz :)

Gondoltam én is a hosszabb hajra de akkor atcsuszhatna a városi b uzi kategóriába. Szóval így pont jó.

2014. jan. 2. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:
Igen a hosszabb hajat már sokan javasolták :) Ez a kép kb 1 hónapja készült. Kedves 5-ös válaszoló tudtam volna magasabbra emelni a kezem :D Sajnos ez így sikerült azt is kérésre csináltam hamar gyorsan :)
2014. jan. 2. 16:56
 9/29 anonim ***** válasza:

Nekem is tetszel:)

Egy kicsit hosszabb haj max2cmel:)

2014. jan. 2. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:
Kedves 7-es válaszoló. Azt veszek fel ami kényelmes számomra. Nem megyek a márkás cuccokra mert csak pénzkidobásnak tartom megvenni egy márkajelel ellátott ruhát ami jel nélkül a töredékébe kerül így ha vala baja is lesz nem gond. Amúgy nemigazán vagyok divatkövető. De nem is szétszakadt ruhákban járok valahol a kettő között ami számomra úgymond átlagos :)
2014. jan. 2. 17:01
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!