Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » A kiszemeltemnek rosszfiú...

A kiszemeltemnek rosszfiú kell, hogyan legyek rosszfiú?

Figyelt kérdés

egy lány ismerősömet régebben néhány pasi átverte... rossz fiúk! Nemrég bepróbálkoztam, meg akartam mutatni, hogy máshogy is lehet... nem ugrottam rá azonnal, és virágot is bevetettem. De nem fogadott el.

Azt hiszem, nem akarok "jó fiú" lenni, neki nem ez kell, hogy legyek rossz fiú? Persze én nem verném át


2014. jan. 2. 20:54
 1/5 Pain for Pleasure ***** válasza:
100%
Add önmagad, ha nem tetszik neki, az ő baja.
2014. jan. 2. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
egy nő csak akkor fogja értékelni a "jó fiút" ha már sok "rossz fiú" átverte
2014. jan. 2. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
ja, és azt is mondta, hogy ez ritka élmény volt akkor neki, ne változzak... de miaz hogy ne, hogyha egyszer nem voltam jó??!!!
2014. jan. 2. 20:59
 4/5 dragonkalo ***** válasza:
Ha nem vagy "rosszfiú" akkor nem érdemes az lenned,mert az csak egy színjáték,egy szerep,amit nem tudsz mindig fenntartani,mert ha nem vagy alapból olyan,akkor nem fog sikerülni.Add önmagad,ha nem kellesz neki,akkor nincs mit tenni.
2014. jan. 2. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hiába erőlteted: vagy egy érzelmi roncs, amivel sok bajod lesz, vagy pedig egyszerűen ilyen a természete, és ha megfeszülsz sem leszel ideális neki, mert érzi rajtad, hogy rendes vagy. Egyébként meg ne szívasd magadat, pusztán azért, mert valaki hülye!
2014. jan. 2. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!