Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Beszélgetek egy sráccal nem...

Beszélgetek egy sráccal nem rég óta, és egyszer találkoztunk is már. Szeretne még találkozni, és én is vele.21 éves, elég laza, így nem igazán tudom miről beszélgethetnék vele így az elején, nem sablonos dolgokról. Tudnátok pár tippet? 17/L

Figyelt kérdés

2014. jan. 2. 22:38
 1/9 anonim ***** válasza:

globális felmelegedés?

esetleg ha van közös témátok pl azokról vagy érdeklődni róla, mit szeret stb

2014. jan. 2. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
És milyen volt az első talalkozó? Hol töltöttétek?
2014. jan. 2. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Találkoztok. Beszélgettek az útról amíg odaértetek, hogy mi volt. Esetleg az aznapi történésekről. Meg nemtom :D
2014. jan. 2. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Tudom, nem a legszokásosabb vagy legjobb de nem sok időre, eljött értem kocsival és 1 órát kocsikáztunk..nem így volt tervezve, csak kellett a kocsi másnak
2014. jan. 2. 22:53
 5/9 A kérdező kommentje:
Ha megkérdezem például hogy mit csinált és volt hogy csak annyit mondott pl hogy semmit, otthon volt
2014. jan. 2. 22:55
 6/9 anonim ***** válasza:
Jaj a mit csináltál kérdést nem komálom én sem. Az ilyesmit jobban szeretem magamtól elmondani, ha fontosnak érzem. Mihelyst felteszi valaki ezt a kérdést egy idétlen érzés önt el, hogy valami érdekeset kellene mondani, de hát ha aznap az ég világon semmi említésre méltó nem történt velem, akkor soroljam fel, hogy "hát elmentem a boltba vettem tejet, kenyeret..." vagy mi? Nem komázom azt a kérdést. Hasonló a mizuhoz. Egy időszakban volt, hogy legszívesebben egy jobb egyenessel válaszoltam volna rá, aztán annyian meg annyian mondták, hogy úgy döntöttem muszáj lesz megszokni és nem felrobbanni miatta. :(
2014. jan. 2. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ja amúgy azt tanácsolom, hogy próbálj meg lazítani valahogy és ha nem tudsz tőle mit kérdezni akkor kezdj el magadról mondani valamit. Valami régebbi sztori is megteszi ami épp eszedbejut (pl. egy hirdetőtábláról vagy akármiről). Persze nem árt ha azzal kezded miről ugrott be a sztori, különben megeshet, hogy nem tudja összekapcsolni a sztorit a jelennel. Aztán, ha úgy alakul, hogy neki is van mit hozzászólnia akkor voilá máris elkezdődött valami beszélgetés féleség, ekkor végighallgatod és próbálsz valamit reagálni a mondandójára.


Persze én ezt így leírom meg minden elméletben tök jól működik a fejemben, de én sem a kitűnő beszélőkémről vagyok híres. :)

2014. jan. 2. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
utolsónak nagyon igaza van, én is így vagyok vele, utálom ha megkérdezik mert feszélyez és cikinek találom ha nem volt semmi érdekes (mondjuk attól is függ persze hogy ki kérdezi)
2014. jan. 2. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm, nagyon hasznos válaszok voltak :) azt tudom hogy szeretnek magukról beszélni a férfiak, de kicsit fura stílusa van, lehet csak ezt mutatja, nem tudom
2014. jan. 2. 23:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!