Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Megismerkedtem egy sráccal,...

Megismerkedtem egy sráccal, találkoztunk 4x-5x, smároltunk, facebookon minden nap beszélgetünk. Becézget, nagyon édes. A kérdés a következő?

Figyelt kérdés

Kiderítettük, hogy tetszem neki, de nem tudja mit akar. Komoly legyen a dolog, vagy sem. Mit tudnék csinálni?

Hogy tudnám a tudtára adni, hogy én akarom ezt az egészet,anélkül, hogy nem mondom meg kerek-perec?

ő fél, mert nekem 2 hónapja lett vége egy másfél éves kapcsolatomnak. Azt írta: szeretné ezt folytatni, jól érzi magát velem, de hogy nem tudja én mit gondolok így egy hosszú kapcsolat után. 2 hete nem találkoztunk, de minden nap beszélgetünk, de nem említi a találkozót!

Én szóba hozom, de nincs reagálás.


2013. dec. 22. 00:39
 1/9 A kérdező kommentje:
Ja és én is viszonoztam, hogy én is jól érzem magam vele.
2013. dec. 22. 00:41
 2/9 sajtosmákosbabkonzer ***** válasza:
Amit írtál abból nekem inkább az jön le h szórakozik veled
2013. dec. 22. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Jaj, mitől félne, ennyire ijesztő vagy? Nem egyértelmű a kölcsönös vonzalom, ha többször randiztatok és ilyen jól ment?


Ne menj bele ilyen játékokba, ez csak duma, ha akarna bármi komolyan tőled, akkor nem lenne kérdés. Szerintem ne foglalkozz vele, hagyd a francba. Pláne ha te hívod randira és ő nem jön.

2013. dec. 22. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha nincs probléma csinálj problémát tipikus esete.
2013. dec. 22. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ne említsd a találkozót. Ha Ő nem fogja, akkor hagyd az egészet...
2013. dec. 22. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ezek a tipikus " jó veled, de nem tudom eldönteni, mit szeretnék", meg " jaaj még csak most jöttem/jöttél ki egy komoly kapcsolatból" valójában azt jelentik, hogy nem akar tőled semmit, csak nem mondja ki kerek perec. Az meg a másik, hogy 2 hete nem találkoztatok és ha te szóba hozod még csak nem is reagál rá.. ha van egy kis eszed nem foglalkozol ezzel az emberrel, az még nem is lenne bűn, hogy nem érdekled, az már annál inkább, hogy ezt nem képes veled normálisan közölni.
2013. dec. 22. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
nem lehet,h más csajnak is csapja a szelet?
2013. dec. 22. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
ja azt kihagytam, hogy pesten tanul en pedig elegge messze tole, most voltaj pont ebben a 2 hetben a zhk,vizsgak. Ez mentsegere szolgal?
2013. dec. 22. 01:12
 9/9 anonim ***** válasza:

én a magam bunkó gondolkodásmódját vetítem most ki,szóval lehet,hogy ő nem ilyen.

nah.

találkoztam 5x a nővel jól elvoltunk,de nem volt dugás.

tetszik a lány,de nem annyira,hogy kapcsolat legyen belőle,ha meg akarom dugni,akkor az még legalább 3-5 találka,amire sajnálom az időt.

és látom is a lányon hogy komolyan gondolja,beleéli magát,nem csak dugni akar,plusz messze is lakik=felejtős.


amúgy simán kérdezd meg hogy-mikor talizunk?

2013. dec. 22. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!