Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit csináljak, ha tetszik egy...

Mit csináljak, ha tetszik egy nálam 10 évvel idősebb férfi, akinek ráadásul van barátnője?

Figyelt kérdés
Ennek a férfinek ismerem a barátnőjét. Egy városban lakunk, és egy suliba jártunk. A lány 1 évvel idősebb mint én, tehát a korkülönbség talán nem lehet nála akkora probléma. Úgy érzem hogy tetszem neki. Szemezni szoktunk, mindig amikor találkozunk,(még ha a barátnője ott van akkor is, de akkor nem olyan feltűnően) de mosolyogni nem szokott. :( Mondjuk én se. Kb eddig max 10x láttam, de úgy érzem szeretem. Amikor egyszer találkozunk, nem volt ott barátnője. Egyedül volt, és felszállt a buszra. Én már fenn ültem. Leült, átlósan a másik sorba. Amikor sétált a szemebe nézett. Utána (ugye valamennyivel előttem ült) hátrafordult, és rám nézett. Érezte hogy néz, és én is felnéztem. Nem kapta el a tekintetét. Egy kicsit még nézett a szemebe, aztán elfordult. Másnap reggel megint találkoztunk a buszon. Én megint fenn ültem. Ő fel szállt, és lelassított előttem, de én hülye telefonoztam, és nem figyeltem. Már újra elindult amikor megcsapott a parfümje illata, és megláttam. Mögém ült le. Amikor megállt a busz (végállomás) felálltam és elindultam a hátsó ajtó irányába. Sokan voltunk, ezért lassan lehetett haladni. Amikor még ült, belenéztem a szemébe, és ő is az enyémbe (nem úgy hogy én már figyeltem és akkor nézett fel, hanem csak találkozott a szemünk). Aztán leszálltam. Egy ismerősöm is azzal a busszal utazott és együtt sétáltunk a vonatállomás peronján. Láttam hogy jön (<3). Csak egy pillanatra találkozott a tekintetünk, kikerült és ment tovább. Aztán amikor beállta vonat, már nagyon sokat felszálltak, de láttam hogy ő nagyon elöl áll (mindig ott száll fel, mert ott még van hely) és néz engem. Én is néztem rá. Éreztem őt. Aztán még egyszer ránéztem, és felszálltam az lány ismerősömmel. Utána nem tudom miért de úgy ültünk le, hogy én pont láttam az ajtót. Beszélgettünk, és megláttam az ablakban. Engem nézett. Sokáig. Nem tettünk semmit, csak az ablakon keresztül néztük egymást. Aztán olyan volt, mintha nem akarna tovább jönni. Aztán megint rám nézett, és kinyitotta az ajtót. Majd maga mögött bezárta, és rögtön arra a helye nézett amit nem látott az üveg mögül, és ahol a lány ült. Aztán rám nézett. Csak kb 2 mp-ig. Utána tovább ment. Szerintem le akart ülni. De ebben se vagyok biztos. Többször láttam már és úgy érzem szeretem. Fogalmam sincs miért. Nem szándékozok széttúrni egy kapcsolatot. Régebben se tettem ilyet, és most se akarok. Sosem gondoltam volna, hogy valaha így fogok gondolni valakire, aki foglalt. De most már nyakig benne vagyok, és fogalmam sincs mit tegyek. Abban sem vagyok biztos hogy tetszem neki. Amúgy egy a férfi nagyon helyes. Először azt hittem hogy kb 22 lehet, és akkor tetszett meg. Később tudtam meg hogy 27 éves. Sportol, és gyúrni is szokott, modell, tehát tényleg jól néz ki. Mit tegyek? Légyszives segítsetek!(Én 17 ő 27)

2014. jan. 2. 23:26
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
78%

Semmit.

1. Túl sok az a 10 év

2. Barátnője van

3. Legyen már gerinced, cseszdmeg

2014. jan. 2. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
28%

VAN MÁS FÉRFI IS

MIT RINYÁLSZ

17 VAGY KOMOLYAN MONDOM

APÁD TUDJA EZT

MÉG NŐNÖD KELL SZŐRÖS MÁR A SUNCUS

KOMOLYAN MENJ TANULNI

ELÉG EBBŐL

SICC

2014. jan. 2. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
88%

Légy türelemmel, ha tetszel neki - márpedig ha figyel téged, biztos nem vagy számára közömbös- talán kezdeményez, ha ismét egyedülálló lesz.

:-)

2014. jan. 2. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
Van egy aranyszabály: házinyúlra nem vadászunk...
2014. jan. 2. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:

Vedd már észre magad..mi a fenét akarna egy majd 30-as modelk pasi egy ilyen naiv kislánytól?

Érjél még pár évet akkor pasizz..

2014. jan. 2. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
63%
Tőlünk nem kapsz felmentést a lelkiismeretedre.
2014. jan. 2. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
Mondtam: nem fogok széttúrni semmit!!! Sem most, sem máskor. BUT szerinttek tetszem neki?
2014. jan. 2. 23:36
 8/25 A kérdező kommentje:
És azt is írtam hogy a barátnője csak 1 évvel idősebb mint én, de nem ebben az évben jöttek össze.
2014. jan. 2. 23:39
 9/25 anonim ***** válasza:
94%

Nem akarlak elkeseríteni kislány, de ha az említett pasi tényleg helyes és modellkedik, akkor naponta több 100 hozzád hasonló lány nézi meg, és ő valószínűleg szívesen fogadja a pillantásaikat, sőt lehet viszonozza is (igen, nem csak neked viszonozza). Valószínűleg tisztában van vele, hogy jól néz ki, ergo bárkit megkaphat, pláne ha ezt még a tudtára adják.

De mivel barátnője van, ha tetszenél neki ha nem tabu. Neked hogy esne, ha lenne barátod, és egy vadidegen csaj le akarná nyúlni, mert neki is tetszene? Csak gondolj ebbe bele, bár valószínűleg úgysem nagyon érdekel téged, mit érezne a csaj, mivel a legtöbb ember önző és képtelen mások érzéseit figyelembe venni és csak a sajátjukét tartják szem előtt.

2014. jan. 2. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
Utolsó! 'ha tetszel neki ha nem tabu' ezt nem értem.
2014. jan. 3. 23:16
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!