Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » A fényképarcom a legrosszabbná...

A fényképarcom a legrosszabbnál is rosszabb, de élőben állítólag semmi baj nincs velem. A többi lent?

Figyelt kérdés

Jóképű biztosan nem vagyok, mert kezdeményezni nem szoktak a lányok és nem is szemeznek velem, de a kisbabák sem fakadnak sírva mikor meglátnak és sötétben sem ijednek meg tőlem az emberek. Ebből gondolom hogy annyira ronda azért nem lehetek.


Mivel nem szeretek bulizni és a munkámat is itthonról végzem, nem sok lehetőségem van lányokkal ismerkedni. Teljesen tapasztalatlan vagyok ezért nem szeretném még lekötni magam. Az egyik felem azt mondja, hogy ha eddig kibírtam akkor hűséges típus vagyok a másik felem azt, hogy ne kössem le magam az első nőnél mert annak jó vége nem lehet. De a tapasztalatszerzéssel is több az ember, életem párját pedig megtalálhatom később is. Komoly kapcsolatnál úgyis több mindenben kell illenünk egymáshoz és közös célok kellenek. Ez sokkal nehezebb, mint olyan valakit találni, akivel működik a kémia kettőnk között.


Az emberek ma már nem járnak sehova, mindent az interneten csinálnak. Nekem meg még a közösségi oldalakon sincsenek profiljaim mert a fényképemből nem szeretnék internetes mémet.


Milyen egyéb lehetőségeim lennének a hivatásos kivételével?



2014. jan. 2. 23:39
 1/7 anonim ***** válasza:

Milyen munkalehetőségek vannak, amiket otthon lehet végezni?

Nekem sem lenne kedvem bejárni minden reggel a munkahelyre, s még van időm tanulni, bármit.

2014. jan. 2. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
a kezed b..d meg
2014. jan. 2. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha profi csinál rólad fotót, azon is rosszul nézel ki?
2014. jan. 2. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Webfejlesztek és programozok.


Utolsó, igen, a tablóképem is borzalmas lett. A fényképész azt mondta hogy 13 éve csinálja a szakmát de ilyen még nem b..ott, amilyen én vagyok, hogy rajtam az utómunka se tud segíteni.


8 perc ment el azzal, hogy próbáljak meg mosolyogni, kicsit jobban, kicsit kevésbé, próbáljak másfelé nézni, ne arra, ne is erre, egyáltalán ne mosolyogjak, de a szám se görbüljön lefelé. A végén már teljesen elegem lett az egészből.

2014. jan. 2. 23:53
 5/7 anonim ***** válasza:
Mutass már magadról egy képet, mert ilyet még én sem hallottam senkitől. :)
2014. jan. 2. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem azért írtam ki a kérdést egy névtelen oldalon, hogy utána megosszam a fotómat. Ami amúgy sem bizonyítana semmit anélkül, hogy személyesen ne látott volna már az a valaki.
2014. jan. 2. 23:59
 7/7 anonim válasza:

A fényképarcom a legrosszabbnál is rosszabb, de élőben állítólag semmi baj nincs velem. A többi lent?


A VÁLASZOM: A TÖBBI BENT!

2014. jan. 6. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!