Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Léteznek olyan 13-16 év...

Léteznek olyan 13-16 év közötti lányok, akik egyszerre szeretik ezt a négyet? Heavy Metal, Népzene, Csillagkapu, Történelem 14/F

Figyelt kérdés

Tudom, hülye kérdés, csak kíváncsi vagyok. :) Arra már rájöttem, hogy ilyen fiúk léteznek, mert én ismerek ilyet, de lánnyal ilyennel még nem találkoztam soha. Most egy kemény szűrőt állítottam be tudom :'D

Mellesleg pluszba ha létezik, és ismeri a Rovásírást is, akkor még jobban megörülök.



2014. jan. 3. 05:48
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
sajt
2014. jan. 3. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
404 NOT FOUND
2014. jan. 3. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Ne nézz Star Gate-et! Nézz Doctor Who-t! Sokkal jobb sorozat, könnyebben találsz olyat aki szereti a törit, mert időutazós, és akkor már csak azzal kell törődnöd hogy találj valakit aki egy szerre hallgat metált és népzenét.
2014. jan. 3. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim válasza:

12 éves korom óta rocker vagyok,7 évig néptáncoltam,bőszen torrentezem az Atlantisz évadot és emelt szinten tanulom a törit. Csak egy bibi,nem esek bele az általad megadott korosztályba :D De ne add föl,sose lehet tudni hogy hol botlasz bele ilyen csajsziba :)

19/L

2014. jan. 3. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

Itt vagyok.:D Szeretem a rockot, és a népzenét is.:) Magam is népdalénekes vagyok, nyertem már egy pár versenyt, és ha úgy adódik, kapok felkéréseket is, mindezt nagyon élvezem.:DD Szeretem a törit is, mert az a társadalomnak és minden másnak is az alapja.:) A Csillagkapuval sincs semmi bajom, régebben a kedvencem volt, de mára sajnos ritkán nézek tévét, mert túl elfoglaltak a hétköznapjaim. A rovásírást pedig mindenkinek illik ismernie. :)


16/L

2014. jan. 3. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

Az igen! Érdekes megfigyelés egyébként, hogy inkább az idősebb korosztályból vannak emberek, a kicsivel újabbak meg egyre többen részei a globalizációnak. Ez azt fogja eredményezni, hogy ha mégis maradnak a fiatalokból egy kevés, akkor ők idősebbekkel fognak házasodni (ha házasodnak) :'D

A részleges enyhe viccet félretéve, jó tudni, hogy fajunk még nem halt ki. :'D.

2014. jan. 3. 17:00
 7/18 anonim válasza:
100%
Üdv, Írnál privátban?:)
2014. jan. 3. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim válasza:
100%

hát létezik. a történelmet szeretem a csillagkaput imádom a népzenét is szeretem a heavy metalt neha hallgatok

14/L

2014. jan. 4. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim válasza:
100%
előző válaszadó és 8 éve néptancolok
2014. jan. 4. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim válasza:
100%

Inkább hard rock, de hajlandó vagyok azt is hallgatni. Népzene. Van, amikro a mai napig egy olyan népdal jár a fejemben, amire másodikban táncoltunk néptáncon. Még a szövegére is emlékszem. :D Történelem! Örök kedvenc.

Egyetlen dolog van, ami nem illik rám. Igazából még nem igazán néztem ilyen témájú filmeket, de meglehet, huogy egyszer rákapok. Ismerem a rovásírást.


Most viccen kívűl, írj már privátban! Kíváncsi vagyok rád, a leírásból érdekes embernek tűnsz! :D


15/L

2014. jan. 8. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!