Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit gondoltok olyan fiúról,...

Mit gondoltok olyan fiúról, akinek fb-n csak 2-3 képe van magáról? Nem rak fel magáról bulis képeket, baráti társaságról. Előny ez vagy hátrány? Ismerkednétek ilyen fiúval vagy sem?

Figyelt kérdés
2014. jan. 3. 13:58
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Nem irtam le senkit,ez csak egy kérdés volt,semmi több.
2014. jan. 3. 14:09
 12/21 anonim ***** válasza:
"Végre egy normális ember" ezt gondolnám. Persze ettől még lehet hülye, de ez minden esetre jó benyomást keltene nálam.
2014. jan. 3. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Az én Facebookomon,sincs magamrol sok kép csak 3-4. 19/F
2014. jan. 3. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 Szergej55 ***** válasza:
Ez csak fogyatékosokat érdekel.
2014. jan. 3. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

Szerintem egy bizonyos határon belül teljesen mindegy, hány kép van fenn valakiről.

Magamtól pl egyetlen egyet, a profilképemet raktam fel (és cserélem néha), mégis van kb 20-30 kép, mert betagelnek rajta.

Ez nekem így teljesen megfelel, mert nem kell vesződnöm vele, ráadásul mindig az aktuális kinézetemet láthatja akit annyira érdekel, nem 5-6 éves fotókat rólam.

2014. jan. 3. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 RipKoresz válasza:
Nekem 1db. Az sem magamról :D
2014. jan. 3. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Nekem fészbúkom sincs
2014. jan. 3. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.Egy lányt megkérdeztem erről és ő azt mondta hogy hátrány,ő nem ismerkedne ilyen fiúval.
2014. jan. 4. 15:20
 19/21 anonim ***** válasza:

Akkor jó nagy idióta az ismerősöd :D


A sok kép velejárója, hogy szinte belelátsz a másik életébe, de ha meg már belelátsz, akkor mi értelme az ismerkedésnek? Miről beszéljetek, ha mindent meg lehet róla tudni fb-ról?

Ezért szorgalmazom én is mindig azt, hogy ha már neten kezdek el ismerkedni akkor 2, nagyon maximum 3 hét vagy 5-6 levél után találkozót szervezek.

Ha nem akar jöni, akkor hagyom az egészet. Mert ha mindent elmesélünk előre magunkról e-mailben, személyesen mi marad? Meg különben is, az írásban kommunikálás össze sem hasonlítható a személyes beszélgetéssel. A másik hangja, illata, gesztusai, mimikája, nevetése nincs benne a betűkben...ez pedig még vonzóbbá teheti a lányt számomra, vagy éppen ellenkezőleg, kiábrándulok belőle. Mindkét esetet minél jobb mielőbb tisztázni :D

2014. jan. 4. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim válasza:
Én meg inkább olyan fiúval ismerkednék, akinek nincs facebook-ja, mert nekem sincs, semmi értelmét nem látom.
2015. márc. 9. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!