Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Van itt olyan vagy hasonlo...

Van itt olyan vagy hasonlo mint en? Inkabb ellenkezo nemu

Figyelt kérdés

Mindig magasra teszed a mercet.Mindenben a legjobb akarsz lenni.Ha valamibe belevagsz legyen munka,kisebb dolgok ,akar egy jatek.Mindig addig hajtod magad meg jobb nem leszel az ellenfelnel?Ugyanez a szerelemben is sose eleg jo neked senki?meg a legtokeletesebben egyenben is talalsz valamit?

ha gyonyoru a kulseje, akkor valami mas nem tetszik es forditva atlagos, szep lany kedves, okos de megse eleg szep!Volt mar hosszu kapcsolatom.Szep volt nem is hulye(nem egy atomfizikus)de sajnos ot is ba...szlattam.Ha fel szedett par kilot ha nem tetszett a smink ha a ruha...alltalaban mindig kimondom a velemenyem.Eleg nagyok az elvarasaim.Nem vagyok egy csunya srac.Sot mondhatom a lanyok oda vannak ertem(igenyes megjelenes, extrem sportos),hulye se vagyok...csak kibirhatatlan.legjobb baratom mindig azt mondja..sose valtozzak majd jon egy olyan aki ugy fogad el amilyen vagyok.velemeny, hozzafuzni valo?

27/F



2014. jan. 2. 03:08
 1/7 anonim válasza:
hát igy nehezen fogsz párt találni de nem lehetetlen föleg ha olyan vagy amilyennek irtad de ha lesz barátnöd nyugodtan mond meg neki ha valami nem tetszik csak ovatosan kedvesen de tökéletes ember nincs
2014. jan. 2. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Az elvárásokat el kell felejteni. Egy boldog kapcsolat nem arról szól, hogy én felállítok elvárásokból valamit aztán te vagy megfelelsz neki, vagy nem. Emberek sok félék és sokfélét lehet szeretni. Az a baj, hogy túlságosan önmagadat szereted, egoista vagy. Barátodnak igaza van, nem kell megváltoznod, csak ne légy tapló. De, ha te is azt akarod, hogy elfogadjanak úgy ahogy vagy, előtte neked is meg kell tanulni elfogadni mást, úgy igen ahogy van.
2014. jan. 2. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

"ose valtozzak majd jon egy olyan aki ugy fogad el amilyen vagyok"


Ha te is így gondolod ezt, nem érzel némi ellentmondást?

2014. jan. 2. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Hero L ***** válasza:
Egy kapcsolat fontos pillére: feltétel nélküli szeretet. Ezt a pillért te nem tartod.
2014. jan. 2. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

szállj le a magas lóról.

miért nem írtad ki, hogy tökéletes pasi tökéletes nôt keres.


te abba is bele fogsz kötni, hogy a nônek nem gumiteste van, s nôl rajta szôr.


vegyél egy gumibabát, s addig barkácsoljad, amíg tökéletes nem lesz

2014. jan. 2. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én is maximalista vagyok és kegyetlenül őszinte..:/ Bár az emberek éppen ezért kedvelnek, annak ellenére, hogy néha az igazsággal egy picikét a lelkükbe tiporok. De ha nem is azonnal, később általában rájönnek hogy csak építő kritikának szántam mindent..:D És persze idővel ezt megszokják és értékelik. :)
2014. jan. 2. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

"Egy kapcsolat fontos pillére: feltétel nélküli szeretet. Ezt a pillért te nem tartod."

A másik fő pillér a kompromisszukészség. Erről sem vagy híres...

Akkor?

2014. jan. 3. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!