Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Középkorú férfiak! Mit néztek...

Középkorú férfiak! Mit néztek meg jobban egy szintén középkorú nőn? /40-es/ Az arcát vagy az alakját? Mi a fontosabb a simább, fiatalosabb pofi vagy a vékony testalkat.

Figyelt kérdés

Tudom a kettő ideális esetben együtt jár. Nálam sajnos nem.

Mindig kaptam pozitív és negatív kritikát egyaránt. Amikor vékony voltam, sokan dicsérték az alakom az arcomra sokszor megkapta, hogy nem elég telt stb. Most kicsit molett vagyok

előny, hogy fiatalabbnak gondolnak,az alkatomra viszont már több kritikát is hallottam./Főleg nőktől./ Mi a véleményetek?


2014. jan. 3. 20:48
 1/1 anonim ***** válasza:

ha az arc eléri az átlagost az már teljesen jó.

és nem a vékonyság a fontos,hanem inkább az ideális tartományban tartott testzsír,vagyis az egészség.

számomra a magas testzsírral rendelkező nők csak nagyon ritkán vonzóak,mert én ezt az egészségtelenséggel kapcsolom össze,az öntiszteletlenséggel és a lustasággal.

ezért én a tartását nézem elsőre és az alakját.F

2014. jan. 12. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!