Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fiúk, nektek milyen arányban...

Fiúk, nektek milyen arányban fontos a testalkat/arc lányoknál?

Figyelt kérdés
Tudom-tudom, a belső értékek legalább olyan fontosak, de most kifejezetten a külső van a kérdés fókuszában. Válaszaitokat köszönöm :)

2014. jan. 2. 21:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
72%

Tetsszen az arca és ne legyen elhízva..

18/F

2014. jan. 2. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Nem értem, hogy miért kell ilyen hülye kérdéseket feltenni, hogy kinek mennyire fontos a kinézet.

Mindenkinek annyira fontos, hogy -szerintem- senki nem jön össze olyannal, akivel a kémia kicsit sem működik.

2014. jan. 2. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
arc a fontosabb :)
2014. jan. 2. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Mivel én is adok a külsőmre (gyúrás és edzés) így igen is fontos számomra, hogy csinos legyen a lány akivel össze akarok jönni!
2014. jan. 2. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
98% arc (tudom, szemét vagyok, mert az arcon nem lehet változtatni)
2014. jan. 2. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
ha az arca szép és nem túlsúlyos akkor az nagyon jó :)
2014. jan. 2. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
lehet, hogy felreerthetoen tettem fel a kerdest....de ugy ertem, a szep arc vagy a jo test szamit jobban? valaki azert megertette, nekik koszonom a valaszt:)
2014. jan. 2. 21:43
 8/11 anonim ***** válasza:
Én általában egészben megnézem és ha jó az öszhang akkor jó :) de például ha duci akkor az arc a nyerő nálam. Ha meg nem szép az arca a testét azért megnézem de néha szebb lesz talán egy picit az arca tőle :)
2014. jan. 2. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
80%-ban arc. De csak most mondtam valamit. De kb ilyenek az arányok. Ha nem tetszik egy csaj arca, akkor lehet bármilyen jó teste.
2014. jan. 2. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nem kertelek.

Ugyanolyan fontos az arc és a test is.

Egyik nincs meg a másik nélkül nálam.

2014. jan. 3. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!