Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Milyen kérdésekkel lehet...

Milyen kérdésekkel lehet bombázni a nőket ismerkedéskor, hogy ne legyen unalmas, de tolakodó sem?

Figyelt kérdés
2014. jan. 4. 11:20
 1/10 anonim ***** válasza:
54%

Bombazni ne bombazz senkit

olyan kerdeseket tegyel fel, amikre erdekel a valasz

2014. jan. 4. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
ami épp eszedbe jut. én bármire rákérdezek, ha érdekel. nem kell feszengeni, legyél közvetlen. valahogy nem bírom, amikor meg kell játszani magam, jófiúnak viselkedni. fogadjon el olyannak, amilyen vagyok, lehessen vele viccelődni, bolondozni. az előre megírt kérdésekkel pedig sehogy nem jársz jól. az megint csak feszengés.
2014. jan. 4. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
a lényeg hogy légy kedves és érdeklödö, te is beszélj magadról de hallgasd meg az ö válaszát is. Légy önmagad, ha megjátszod magad az ugyis hamar kiderül és akkor nem biztos hogy az már fog tetszeni a lánynak. Nem kell különleges kérdéseket feltenni, ismerkedéskor a teljesen hétköznapi dolgokról kell beszélni hogy megismerd a másikat.
2014. jan. 4. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nézz ki jól, akkor nem fogsz sem unalmasnak, sem tolakodónak tűnni!
2014. jan. 4. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Szerintem mind 1 miket kerdel de azert ne legyel tul erdeklodo vagyis ha meg akarsz ismerkeddni vele ne rogton azd kerdezd hogy hany baratod volt vagy ilyesmi ne tedd ot kellemetlen helyzetbe ;) es minden sinen fog menni
2014. jan. 4. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszi! Csak nem akarok abba a hibába esni, hogy folyton a kérdéseimmel nyaggatom.
2014. jan. 4. 11:34
 7/10 anonim ***** válasza:
Semmilyenekkel! Ismerkedéskor beszélgetni kell. Ha valakivel egyáltalán nem tudtok miről beszélgetni, azt a kapcsolatot meg nem feltétlenül érdemes erőltetni.
2014. jan. 4. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

hát a "szia, mizu?" kérdés rögtön elsőnek szerintem a lehető legrosszabb megoldás, attól a falnak megyek.

de amúgy igaza van az előttem szólónak, ismerkedésnél nem vallatni kell, hogy te most felteszel egy kérdést, aztán ő válaszol, aztán egy újabb kérdés, aminek köze nincs a korábbihoz (pl: "mit dolgozol? -állatorvos vagyok. - mi a kedvenc kajád?"). Beszélgetni kell, ahol nem is biztos, hogy mindegyik mondatod kérdés. Sőt. A vallatás eléggé egyoldalú, és én speciel nem szoktam szeretni, ha a másik mindent tud rólam, de én róla csak azt, hogy szeret kérdezősködni.

2014. jan. 4. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

#8. Ki mondta hogy ne kérdez vissza ha érdekel valami ? :D

Már néhányszor tapasztaltam ezt, hogy a csaj minden kérdésemre válaszolt... Konkrétan mindenre, semmi nem volt nála tabu, de csak ritkán kérdezett vissza... Ezért nem is írtam neki többet, mert túl lapos volt az egész.


Minek kell szégyenlősködni ? :D Kérdez te is...

2014. jan. 4. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Na oszt... Patkoltal mar desznyot?
2014. jan. 6. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!