Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Sokszor olvastam itt, hogy...

Sokszor olvastam itt, hogy egyesek szerint a nők válogatnak az ismerkedéskor. Én úgy látom hogy ez épp fordítva van, a fiúk választanak egy lányt akinek udvarolnak. és akkor mi lesz azokkal a lányok, akiket nem választ ki senki?

Figyelt kérdés

Nem akarok veszekedni, tényleg, de nem értem. A környezetemben mindig így volt...a fiú választ egy lányr, aki tetszik neki, és "ráhajt", közeledik felé, udvarol neki...sorolhatnám. Na de mi van azokkal a lányokkal, akiket senki sem választ ki magának?

Persze most mondhatjátok, hogy azok a lányok kezdeményezzenek, de csomó példát láttam már, akiket elutasítottak a fiúk (. És most ne minősítsük az embereket, ez vonatkozhat szép, átlagos, kevésbé szép emberekre is. Ti hogy látjátok ezt?


2013. dec. 6. 19:32
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
Válogatnak a nők is és a férfiak is, ez van.
2013. dec. 6. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
melyik bolygóról vagy?
2013. dec. 6. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
Tudtam, hogy jönni fognak a "nem így van" válaszok, én akkor is így látom a környezetemben.
2013. dec. 6. 19:36
 4/26 anonim ***** válasza:
Az emberek kölcsönösen választják egymást, egy lány, ha udvarolnak neki, dönthet úgy is, hogy visszautasítja, úgy is, hogy elfogadja a közeledést. Ő is választ ezzel.
2013. dec. 6. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
Ez csak egy megfigyelés, de amúgy is azt vettem észre, hogy ha egy lány kezdeményez "neadjisten", akkor az a fiú elutasítja (még sosem találkoztam ellenkező esettel, ez azért mond valamit), míg egy lányt könnyebb "befűzni, természetesen ott is megeshet hogy elutasít, de szerintem egy fiúnak nagyobb esélye van ilyen szempontból. Ehhez képest itt minden fiú írja, hogy jaj de értékelné ha egy lány kezdeményezne, stb. Néha kezdem azt hinni, hogy tényleg másik bolygón lakom...
2013. dec. 6. 19:44
 6/26 anonim ***** válasza:

elutasítanak a fiúk néha, igen és?

Nők is elutasítják azt a fiút aki kinézi őket magának és ráhajt a szavaiddal élve, amennyiben a srác nem tetszik neki.

Ez oda vissza igaz ha végiggondolod.

2013. dec. 6. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim válasza:

Tényleg válogatnak a fiúk és a lányok is.

Minek is nyafiznék azon, hogy a lányok válogatósak, ha magamat is annak tartom! :)

2013. dec. 6. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
szerintem Igazad van a fiuk udvarolnak aztan a lanyok dontenek:) L18
2013. dec. 6. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
Igen, csak én úgy vettem észre hogy mások az arányok. Nem egyszer láttam már, hogy a fiú kitartó volt és elnyerte a lány szívét, fordítva még sosem láttam ilyet. Lehet, csak én lakom rossz helyen...így azt látom hogy a lányok helyzete elég elkeserítő, hacsak az ember nem egy 10/10-es lány, hogy ilyen GYK-s mércével éljek.
2013. dec. 6. 19:50
 10/26 anonim ***** válasza:

Ne ebből az oldalból indulj ki elsősorban.


Azért egy nem gyerek egy nem fiú hanem egy férfi már nem "küzd" a végletekig van egy határ. ÉS ha az ember nem látja a változást h a nő is akarná csak a huzavona megy akor ne várjon sokat.

De tökmindegy amúgy az a része amit írtál h a nőnek csak akkor van esélye ha 10/10-es...

Ezek a számok semmit nem érnek.


Aki tetszik! ennyi a lényeg. Aki nem tetszik ahhoz nem megyek oda. Ergo értelem szerűen ha olyan nő jönne oda hozzám aki nem tetszik akkor game over.

2013. dec. 6. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!