Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mennyire igaz az hogy ismerked...

Mennyire igaz az hogy ismerkedésnél legyél önmagad? Mennyire van értelme megváltoztatni magadat?

Figyelt kérdés

Mennyire változzunk meg, mikor ismerkedünk? Van értelme? Jobb ha önmagadat adod MINDIG?

pl itt vagyok én, sose volt sikerem a nőknél, mert határozatlan, félénk fiú vagyok, de sose akartam ezen változtatni, igaz sokat voltam szingli, de most elfogadott egy eléggé csinos lány és már nagyon komoly jó kapcsolat lett belőle. Szóval megmaradtam önmagam és mégis lett nagyon jó kapcsolatom.


2014. jan. 4. 18:43
 1/8 anonim ***** válasza:

Mindig maradj önmagad.

Az álarcnak úgyis egyszer le kell kerülnie.

2014. jan. 4. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Frepi voook ***** válasza:
Ha kamu leszel és az jön be nekik de a végén kiderül, hogy az nem te vagy akkor b4szhatod az egészet. Legyél önmagad, azért fognak szeretni.
2014. jan. 4. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Frepi voook ***** válasza:
Kicsit hülyén fogalmaztam, bocsi :D
2014. jan. 4. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nincs értelme másnak mutatnod magad.Idővel kiderülne a dolog,az megmutatná,hogy milyen igazából,a másiknak lehet,hogy kiábrándító lenne,vagy teherré válik a színjáték.
2014. jan. 4. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
csak annak van értelme de ezt sokan nem értik mrg
2014. jan. 4. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha te azt élvezed, h nem lehetsz önmagad és folyton feszengsz, akkor hajrá! Egyébként hülyeség.
2014. jan. 4. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

fölösleges

te is belefáradnál, a nő is :D

ami nem működik, azt nem kell erőltetni, kivéve ha csak 1-2 löketre kell.

2014. jan. 4. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Légy önmagad. De amit leírtál, hogy félénk vagy, azon lehet változtatni, csak annyiban, hogy több önbizalmad legyen, ettől viszont te magad nem fogsz teljesen megváltozni. Szóval, ha több önbizalmad lesz, önmagadat adod, könnyebben csajozol és még nem is hazudsz.
2014. jan. 4. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!