Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Vajon hogy kezdhetném el?

Vajon hogy kezdhetném el?

Figyelt kérdés
Ez a sztorim: megismerkedtem egy sráccal a mostani szilveszreri bulin. Megkedveltem. És nem járni szeretnék vele, hanem csak úgy, hogy közelebbről ismerjem meg. Elég aranyos, kedves, és könnyen lehet barátkozni vele. Keveset beszélgettünk idáig, én próbálkoztam és sikerült, amit idág akartam. Csak nem merek kezdeni beszélgetésbe, nem tudom, hogy hogy kezdjem el. Valaki ötlet???? Normális ötleteket, tanácsokat várok. Köszi elére is. :)

2014. jan. 4. 18:46
 1/4 Frepi voook ***** válasza:
Kezdd ezzel a szokásos sablonnal, hogy: Heló mizu?, aztán térj ki valami témára, ha folytatja akkor már le is van zsírozva :)
2014. jan. 4. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Viszel neki egy 10 grammos teavajat, és ráültök. Máris vajon lesztek.
2014. jan. 4. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Facebook és a hülye sablon szövegek szerintem is. A vaj az jobb:D
2014. jan. 4. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, az a baj h nem egy városba lakunk, és nem tudok vinni neki vajat :)). Inkább marad a facebook. :))
2014. jan. 4. 19:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!