Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Más is ilyen szerencsétlen/pec...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is ilyen szerencsétlen/peches a párkapcsolatok terén?

Figyelt kérdés

már szeretnék végre egy normális barátnőt, de az eddigi kapcsolataim, hát azokról meg nem is beszéljünk. (najó egy normális csajom volt)


-egy csajjal még azelőtt szakítottunk hogy összejöttünk volna,

-a volt szerelmem meg nem válaszol az email-jeimre.


Velem van a baj? vagy másnak is vannak ilyen problémái?

vagy a csajoknak nem jönnek be a "macis" fiúk?

15F


2009. jún. 22. 22:59
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem vagy szerencsétlen, csak még nem találtad meg a párod. Kitartás!
2009. jún. 22. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
még csak 15 éves vagy.... lesznek normális barátnőid,hidd el. attól h két kapcsolatod nem jött össze,az nem a világvége,még ráérsz:)
2009. jún. 22. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

"egy csajjal még azelőtt szakítottunk,hogy összejöttünk volna" - azt hogy? :|


én 18 vagyok, eddig 1 hosszabb kapcsolatom, az is kiidegelt. Inkább örülj, hogy nincs sárkány.


18F

2009. jún. 22. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Nyughass kiscsikó! mi ez a világ vége hangulat?

tanuld meg hogy ilyenek a csajok: aki tetszik neked annak te nem tetszel, akinek te tetszel az meg neked nem tetszik....... ez a világ rendje.

15évesen én már napi 4-szer VERTEM!!!...... haveromat Mortal-Combat2-be, úgyhogy még nem vagy semmivel se elkésve a csajok terén. 18/F

2009. jún. 22. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ha 15 évesen már volt normális csajod, akkor nem túlzás mázlistának hívni téged. Nem pedig pechesnek.

19 évesen még egy normális barátnőm nem volt.

2009. jún. 22. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

2 dolog:

- 15 evesen meg nincs vilagvege, ha nem talaltad meg a parodat (a mackos test most nem divatos, de sok kedves es szep lany azt szereti, ne aggodj!)

- talan nem emailen es neten kene csajozni, nem? :-)

2009. jún. 23. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
4 éve recskázok 23/ff
2010. máj. 11. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!