Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hol lehet családszerető,...

Hol lehet családszerető, családot már akaró férfiakkal ismerkedni?

Figyelt kérdés

Igaz, hogy még fiatal vagyok és nem időszerű egyelőre a kérdésem, de mostanság ha már ismerkedem, akkor azt tényleg olyan szándékkal teszem, hogy abból házasság és gyerekek legyenek. Viszont azokat, akikkel ismerkedem, ideig-óráig együtt is vagyok talán, megrémíti (huszonéves korosztály, mégis, mit vártam???), hogy én nem akarok a 3. x-ig várni mindezzel, hanem amint befejezem az egyetemet, munkát találok és már van keresetem, azonnal szeretnék családot (persze ezzel nem az első randin rohanom le az embert, hanem amikor jövőbeli tervekről van szó).

Hol tudnék olyan férfiakkal ismerkedni, akiket ez nem ijeszt el? Akik késznek érzik magukat a családalapításra, és nem rohannak sikítva világgá, amikor én közlöm velük a terveimet (merhogy hazudni és egymás idejét rabolni semmiképpen sem akarom).


Tudom, hogy nincs egy általános lelőhelye ezeknek a férfiaknak, de mégis, valamit tudtok mondani, ahol talán érdemes lenne keresgélni? Hozzátenném, hogy azért a 30+ korosztály nekem kicsit idősnek számít, mert még magam is fiatal vagyok, de mire időszerű lesz a kérdés, már el szeretnék a kapcsolattal is jutni odáig, hogy ezt meg lehessen lépni.


Előre is köszönöm a válaszokat!


21/l


2014. jan. 5. 16:34
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Itt vagyok én, bár még nekem sem időszerű, de én sem 30-40 évesen szeretnék családot. Írj, ha gondolod.
2014. jan. 5. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Hasonlóan fiatalon szeretnék családot, csak nekem meg nő nem jut, aki így gondolná. Persze nem most azonnal, az anyagi biztonság még várat magára, de 2-5 éven belül már babázni szeretnék. Tiszta hülyének tart a korosztályom... 22F
2014. jan. 5. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Jelen:)


Nem feltétlen mondanám, h fiatal vagy egy családhoz, mert mire kialakul egy bizalmi kapcsolat 2fél között, az nem 1-2 hónap. Addigra meg már lehet gyereket is vállalni.

Nem kell ahhoz idősebb pasi, h ilyen mentalitású egyént találj. Sokan vannak így a pasik közül, mint ahogy Te, csak meg kell találnod őket :)

2014. jan. 5. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

26 leszek lassan és most fogok végezni az egyetemmel. Utána még szeretnék egy kis időt családalapítás nélkül tölteni, mert egyből gyerekeket vállalni szerintem túl gyors lenne. Viszont 30 éves korom körül már jó lenne legalább egy kis lurkó.


Hogy hol találsz ilyent? Mai világban nehéz. Általában az arra alkalmas emberek nem akarnak gyereket, mert nagyon negatívan látják a világot (én is ismerek párat). A többi huszonévest meg ismerjük...

2014. jan. 5. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Ennek örulok,hogy vannak hasonlo gondolkodásu hölgyek,mint en. Most nem jelentkezni akarok nálad csak ez jo erzes. Igaz,van baratnom, de neki meg az,hogy befejezze a sulit,legyen normalis keresete...stb előrebbvalo. De en itt vagyok 24 eves fejjel. 2 eve ugy vagyok,hogy nem tudom meddig varjak,hogy beinduljon az eletem(gondolok itt csaladalapitasra). En se szeretnek 30evesen gyereket,mert meg az unokaimat is szeretnem latni,ha van ra mod.:D

Tetszik a felfogasod.:)

2014. jan. 5. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Ha lenne hasonló korú barátnőm,akivel ilyeneket tervezhetnék akkor szóba jöhetne mindenképpen.De még csak a közelbe sincs senki,így viszont nem gondolkozom egyenlőre ilyeneken. :)

22/F

2014. jan. 5. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
igen, meg kell találnom őket.. de mégis hol? engem is hülyének néz, akármelyik pasi, akinek mondom, hogy 3 éven belül már feleség szeretnék lenni, és amint biztos állásom van, már babát is. sőt, megjegyzem nem csak a pasik, hanem barátnők is, a szüleim meg egyenesen szívbajt kapnak az ötletemtől.
2014. jan. 5. 16:41
 8/17 anonim ***** válasza:
A szüleid csak féltenek, körbe kell nézni a világban és láthatod, mennyi barom él benne... Ilyen tervekkel a normálisabb, átlagos, "barátzónás" srácokkal érdemes kezdeni, ők a tenyerükön fognak hordozni, Te pedig biztonságban fogod magad érezni. (Most jól hazabeszéltem...)
2014. jan. 5. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok, csak nem kellenék neked, mert nem nézek ki jól.
2014. jan. 5. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Nem kell velük foglalkozni, ennyi az egész. A saját életed, úgy alakítod, ahogy Te szeretnéd, senkinek semmi köze hozzá igazából. Ha pár éven belül családot szeretnél, akkor hajrá, mások véleményével ne foglalkozz.


Az biztos, hogy nehezen fogsz ilyen pasit találni, mert a mai világban mindenki csak a szexre megy.

És nem csak a pasik ijednek meg ettől a gondolkodásmódtól. 5 év után szerettem volna komolyabbra fordítani a kapcsolatom a bnőmmel, és szakítás lett belőle. Bár volt más gond is ott azért. Átérzem a helyzeted.

2014. jan. 5. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!