Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Nem csak az egyik legjobb...

Nem csak az egyik legjobb haverom hanem több? Vajon mit akar tőlem?

Figyelt kérdés
Több mint két éve ismerjük egymást a haverommal, Karcsival. Hetente többször találkozunk, együtt mászkálunk a környéken, sokat beszélgetün, nevetünk és állandóan piszkáljuk egyást. Sokszor átöleljük egymást, vagy fogjuk egymás kezét és egy-egy közös hétvégi buli után néha komolyabb is történt köztünk. A barátnőim szerint köztünk több van, mint szimplán barátság, de én valahogy mégis máshogy látom. Sokszor beszélgetünk olyan lánykról akik tetszenek neki, vagy olyan fiukról akik nekem tetsznek. Legtöbbször én keresem, hogy találkozunk, de ha egy-két napig nem hívom rögtön jelentkezik. Sokat gondolkodom azon, hogy vajon mit takar a mi kapcsolatunk. Többet akar tőlem, mint barátságot?

2014. jan. 5. 20:24
 1/2 anonim ***** válasza:
aha igen ja úgyvélem szerinted?!
2014. jan. 5. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod, bár nem segített túl sokat. Megkérdezhetem, hogy érted?
2014. jan. 5. 20:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!