Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Tényleg én lennék baromi...

Tényleg én lennék baromi szerencsés vagy az itteni pasik látják nagyon rosszul a helyzetet?

Figyelt kérdés

Legtöbb hozzászóló olyanokat ír ide, hogy csak nézek :O

Hogy a nőknek a pénz kell meg az izmom, nagyon vékony meg nagyon kövér pasik nem kellenek a csinos nőknek stb stb. Bunkó stílust szeretek, meg ha határozott vagy.

Na most én egy elég macis pasi vagyok ebből kifolyólag nagyon önbizalomhiányos, félénk, határozatlan. Nagyon szegény körülmények között élek, családomnak nincs pénze én is közmunkán vagyok.

Mindig nagyon kedves voltam a nőkkel és valahogy ez bejött nekik. Mindig volt barátnőm, mostani párom is modellkedik.

Szóval vagy az itteni pasiknak van ferde képe a nőkről vagy nekem van baromi szerencsém.


2014. jan. 5. 22:22
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Nagyon szerencsés vagy. NAGYON!
2014. jan. 5. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
B változat.
2014. jan. 5. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
Vagy eltúloztad a rossz tulajdonságaidat most.
2014. jan. 5. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
barátom tényleg tegyél meg mindent ezért a nőért mert csak te vagy így valszeg ezen az oldalon f23
2014. jan. 5. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
te vagy mázlista
2014. jan. 5. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
Nem tudom, elég hihetetlennek tűnik. Mármint nem a tapasztalatod, hanem, hogy egyesek ilyen szerencsések, mint Te. 22/F
2014. jan. 5. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
modellkedik? prosti?
2014. jan. 5. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:

Nem tudom miért lennék szerencsés????

Egyszerűen csak kedvességet szeretet adok a nőknek, odafigyelést, szerintem ez kell nekik.

2014. jan. 5. 22:29
 9/22 anonim ***** válasza:

Hát tényleg nagyon nagy mázlid van.

Én is elég mackós vagyok, bár elkezdtem már tenni ellene szépen sorjában minden másképp lesz. De én például csak egyszer voltam nővel az is csak futó kaland volt és valóban az olyan nő volt akinek csak egy éjszakára kellettem. És neki párkapcsolat terén a pénz kell meg a kigyúrt vadállat. És ezt ő maga mondta meg nekem a szemembe. Szóval van ebbe valami.

De sokan díjazzák ám a kedvességet ez tény, de én például mindig is a külsőmnek köszönhetem azt hogy nem volt még barátnőm :( Ezért is változtatok rajta.

Persze randizgattam már lányokkal modellel is tehát akkoriban szerencsésnek éreztem ám magam de sosem lett belőle semmi.

Szóval nagy szerencséd van, vagy csak túl jó helyen laksz :)

2014. jan. 5. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
22:27-es vagyok. Én is kedves vagyok velük, tisztelem őket, persze mértékkel, mert pincsikutya se szeretek lenni. Ennek ellenére csak barátként, lelki szemetesládaként tekintenek rám...
2014. jan. 5. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!