Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Gazdag csaj, csóró pasi, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gazdag csaj, csóró pasi, hogy kezelnétek a helyzetet?

Figyelt kérdés

Mindketten 21 évesek vagyunk, 2 éve vagyunk együtt a barátnőmmel.

Az én szüleim elváltak, apámat nem is ismerem, anyámnak pedig alacsony a fizetéze, ezért 18 éves korom óta dolgozok, magam tartom el, mellette pedig egyetemre járok, mérnöknek tanulok. Szóval esetemben tényleg mondhatjuk, hogy csóró egyetemista vagyok, az ösztöndíjamból+diákmunkából élek, viszont arra büszke vagyok, hogy így is a legjobbak között vagyok az eredményeimmel, illetve diákhitelt sem vettem fel.

Barátnőmnek viszont gazdag a családja, amivel én nem foglalkoztam eleinte, túlságosan nem is érdekel, csak néha mikor meséli, min megy otthon a vita, megkérem, hogy ezt inkább nekem ne részletezze, mert irigylem a problémáikat...


Felajánlották azt is, hogy segítenek nekem, de én ha már elkezdtem, önerőből be is akarom fejezni az egyetemet.


Most viszont barátnőm kapott a szüleitől egy családi házat, és felmerült a téma, hogy költözzünk össze. Szeretnem a barátnőm, szeretnék vele élni, de valahogy kellemetlenül érzem magam ettől, hogy az ő házába beköltözzek.:/


Ti mit tennétek?


2013. dec. 28. 15:31
 1/8 anonim ***** válasza:
Hülyeségből csinálsz problémát, emiatt nem hiszem, hogy kellemetlenül kellene érezned magadat.
2013. dec. 28. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Mondanám, hogy írígylem a problémád, de akkor én is hülye lennék.


Komolyan gondoljátok? Akkor felejtsétek már el bizonyos

viszonylatokban az enyém-tied dolgot! Azt nézd, hogy len-

ne egy ház, ahol együtt tudtok élni, mert pont ez lenne

a párkapcsolat lényege :)

2013. dec. 28. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Tudom mit érzel... ez ilyen... ezt a békát le kell nyelni... rá kell döbbenned, hogy az élet egyáltalán nem igazságos, ezért élned kell a helyzettel. Semmi sem olyan,mint a filmekben... úgyhogy élj a lehetőséggel. Tényleg számít a vagyon, és tényleg befolyásoló tényező, és ezt el kell fogadni... én is régebben úgy gonolkoztam, mint te, de el ne szúrd barátom!!! persze maradj szerény és óvatos, de ne hogy lemaradj a vonatról !!!!!!! az életed múlik rajta. a jövőd.
2013. dec. 28. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
az előző vagyok, az élet véresen komoly.
2013. dec. 28. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Annyit látok az egészből, hogy összeköltözhettek...

Ha szeretitek egymást, akkor rajta.

Amúgy klasszul csinálod a dolgodat, abban nem változik semmi!

2013. dec. 28. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én megértem a problémáidat,én is egy jobb módú csaj vagyok,de hogy egyáltalán nem érdekel hogy most akivel vagyok az a szülei által gazdag e.Én ismerkedek egy átlagos körülmények között élő sráccal...mi azért jobban állunk,utazgatunk járunk ide-oda kúltur programok mozi színház,étterem kávézó...szállodák..jó minőségű kajákat eszünk,jól öltözünk,ilyesmik..szval nem nem vagyunk kő gazdagok..csak sokan ennyit se engedhetnek meg. És én nem az a típusú lány vagyok aki gazdag pasira vár,aki étterembe viszi meg vesz neki ezt azt..engem nem így neveltek..mert tudom hogy ha akarok mehetek oda egyedül is..és én szívesen meghívnám magammal őt is...mert rá vágyok az ő társaságára..nem érdekel túlzottan hogy most én hívtam meg vmire vagy sem...mert vele akarok lenni..téged se érdekeljen..egy férfi nem ettől férfi,minden normális csaj tudja..nem fontos a pénz,ha szeretnek.

Te szereted őt,ő is téged..és ne vedd rossz néven ha csak mert ő jobban áll "előnyökben " részesít..ezzel nem lenézni akar,hidd el büszke rád.Hidd el megérdemled,veled van,nem mással aki mondjuk gazdag...:)

2013. dec. 28. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
mérnök leszel, sok pénzt fogsz keresni, innentől kezdve felesleg a semmin rugózni.
2013. dec. 28. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

#3-as,


1. pont, hogy nem múlik ezen semmije. Önerőből elvégzi az egyetemet, aztán él boldogan.

csak, ha együtt élne azzal a lánnyal, akit szeret, akkor még boldogabban!


2. a véreshurka, - az a komoly!

2013. dec. 28. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!