Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Most akkor tulajdonképpen mi...

Most akkor tulajdonképpen mi is van? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Van egy fiú aki nagyon tetszik az osztályomból. A szünet előtt nagyon sokat beszélgettünk meg minden, viszont ma még csak rám sem nézett, nem is köszönt... Ő 14 éves én is hamarosan annyi leszek. Mindig rá gondolok, és szeretném ha lenne valami. De nem igazán értem hogy akkor most mit érez... Mit kéne tennem? 14/L

2014. jan. 6. 17:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Mondjuk köszönj te rá, aztán puhatolózz, lehet, hogy a szünet alatt történt egysmás
2014. jan. 6. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
szerintem azért nem szólt ma hozzád,mert tudod ma mindenfélét meg kell beszélni pl. h ki hogy töltötte a szilvesztert,milyen cool volt a sszünet,stb. szóval ne ijedj meg,várj pár napot,és utána már normális lesz :) (szerintem)
2014. jan. 6. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az embereknek különbözően telnek a napjai. Talán más járt az eszében. Ne foglalkozz vele. Ne foglalkozz az érzéseivel sem, a fiúknál ez nem így működik. Ha tetszik, akkor legyél vele nagyon kedves, mosolyogj rá, kicsit kacér, stb. Ha te is tetszel neki, akkor meg fog keresni. Szóval ne aggódj emiatt.
2014. jan. 6. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat. A szünetben váltottunk pár sms-t...az jelenthet valamit?
2014. jan. 6. 17:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!