Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok! Miért nem válaszoltok...

Lányok! Miért nem válaszoltok egy bókra? Többi lent.

Figyelt kérdés

Sziasztok.


Lányok (vagy fiúk, akik tudják a választ), miért nem válaszoltok a bókokra? Legalábbis amikor egy kedves srác mondja( bocsi, ha nagyképűnek tűnik, de nem én találtam ki, pár lány mondta rám), aki nem hülyíteni akar. Egy-két napja bókoltam legutóbb a kiszemeltemnek és nem válaszolt, ráadásul úgy tűnt, hogy nem is veszi komolyan. Pedig én teljesen komolyan gondoltam a dolgot és tényleg nem akarom hülyíteni, mert szerintem az egy baromi mocskos dolog mindkét nem részéről. Tovább egy ténylegesen normális lány az illető, van tartása, tehát nem adja magát könnyen (ha jól tudom, nem is volt barátja eddig), szóval nem gondolom, hogy bunkóságból nem válaszol, meg egyébként is, senki más nem reagált a bókokra (bár ritkán osztom őket, csak annak, aki tényleg tetszik (eddig 2-3 lány)).


Gondoltam arra is, hogy nem tudja fogadni a bókot, de akkor meg legalább elmosolyodott volna vagy elpirul vagy valami, amikor meghallja azt. Arra is gondoltam, hogy esetleg nem tudok bókolni, de ezt kizártam, mert akiknek bókoltam eddig (mint írtam, 2-3 lány), azoknak tetszett (bár ezt utólag tudtam meg). Ez a lány még csak nem is utál meg semmi ilyesmi, szóval az sem lehet, hogy azért nem vette figyelembe a bókot. Gondoltam arra is, hogy elkalandozott a gondolataiban, de az nem lehet, hogy minden alkalommal...:) Meg persze figyel rám amikor beszélünk, szóval unalmas sem lehetek annyira...:)


Lányok, azért nem meritek (már csak erre tudok gondolni) fogadni a bókokat és elhinni, hogy azok tényleg szívből jönnek, mert manapság a sok kis divatmajom kihasznál titeket? Mert akkor eléggé korcsosul a társadalom.


Kezdem azt hinni, hogy azoknak, akik nem akarják hülyíteni a lányokat nem is lesz már barátnőjük a sok kis divatmajom miatt, akik átverik a nőket.


Ja még arra is gondoltam, hogy nem tetszem neki. De ezt is kihúztam, mert, ha nem tetszenék, szerintem szilveszteri bulin se bámult volna rám annyira. Ráadásul nem vagyok egy ocsmányság, legalábbis a lányok szerint (páran azt mondták, helyes vagyok). Azt tudom, hogy nem vagyok jóképű, de nem is vagyok egy utolsó kinézetű srác.


Sajnálom, hogy hosszú lett, de tényleg nem értem a mai lányokat. :/


17/F



#lány #bók #bókok fogadása #lányokat kihasználó fiúk miatt lehet ez
2014. jan. 6. 18:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Hogyan bókoltál neki? Szemtől szemben? Neten? SMS-ben? És mit jelent az, hogy "nem fogadta"? Elszaladt? Elfordult? Nem mondott semmit rá? Másról kezdett el beszélni? Nem írt vissza?
2014. jan. 6. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Hát, én akkor nem válaszolnék, ha nem tetszene az illető. Mert ha tetszik, akkor az sem baj, ha nem tud bókolni, mindenképpen örülnék neki.
2014. jan. 6. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Azért, mert tényleg nem vesszük komolyan! A pasik mindenfélét összehordanak, csakhogy bejussanak a bugyinkba, felét sem lehet komolyan venni. Ez van, a pasik 98%-a miatt van rossz megítélése a többinek:D
2014. jan. 6. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Nalamil# Szemtől szemben bókoltam neki. Nem futott el, csak szimplán látszott rajta, hogy nem hiszi el és inkább nem szólt semmit. Így értettem, hogy nem fogadja. Szerintem azt hiszi, hogy csak hülyíteni akarom, de mondhatom neki az ellenkezőjét, amikor a tettek beszélnek, nem a bizonygatás. De a tettekig valahogy el kellene jutni, csak így nehezebb lesz. Először csak ilyen dolgokat mondtam, hogy "Kedves, (neve)", később benyomtam egy olyat, hogy (bár ilyeneket nem mondok gyakran) "Eddig nem hittem az angyalokban, de mikor megláttalak, rájöttem, mégis léteznek" Tudom, nyálas, ezért se mondok sok ilyet. Meg csak annak bókolok, akinek komolyan mondom. :/


2# Ezt gondoltam. :) Az egy képmutatás, hogy csak a belső számít, mert a külső vonzza a tekinteteket, mind férfira, mint nőre. Később válnak jelentőssé a belső tulajdonságok. De, mint írtam, nem tarthat rondának, hisz rendesen bámul rám, amikor látjuk egymást. Azt nem írtam, de a tekintetét is elkapja, meg mosolyog.

2014. jan. 6. 18:32
 5/12 anonim válasza:
lehetséges,h azért,mert minket lányokat kihasználnak.pl. az egyik oszt. társammal fogadásból jártak.azóta nekem is rémképek vannak a fejmben,h engem is kihasználnak.szerintem bókolj újra,és meglátod h mi lesz
2014. jan. 6. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

3# Ettől féltem. :(

Pedig én tényleg nem csak a bugyijába akarok bejutni. Nekem főként a jelleme tetszett meg, persze először a külső, hiszen az vonzz először.


Csak az a kár, hogy ez miatt azok szívnak, akik ténylegesen komolyan gondolják a dolgot.

Az jogos, hogy nem meritek fogadni/elhinni a bókokat, sok kihasználás után én se hinném el, de mégis eléggé igazságtalan ez így...bár ma már szinte egyáltalán nincs igazság, úgy veszem észre.

2014. jan. 6. 18:35
 7/12 A kérdező kommentje:

5# Azt fogom tenni. Viszont addig nem megyek, hogy pincsikutyaként pitizek a lába előtt. Ha ez az ára, hogy elhiggye, mit is gondolok...azért van még büszkeségem. :)

De nagyon sajnálnám pedig a dolgot, tényleg tetszik a lány.

2014. jan. 6. 18:36
 8/12 A kérdező kommentje:
Azért köszönöm az eddig válaszokat. :)
2014. jan. 6. 18:39
 9/12 anonim ***** válasza:
Nem akarom elvenni a kedvedet, de tényleg nyálas szerintem. Hacsak a lány nem olyan, hogy ez biztos bejön neki, akkor valamivel földhöz ragadtabban bókolj neki szerintem. Most már tudja, hogy bejön neked, úgyhogy beérheted szimpla bókokkal is, pl. hogy szereted amikor mosolyog, vagy szép a karkötője. Azt tippelném, hogy túllőttél a célon, de majd a lányok leírják talán, hogy mit gondolnak a konkrét bókjaidról.
2014. jan. 6. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Nalamil# Tudom, hogy nyálas, a kedvemet nem vetted el, ugyanis ezzel a "bókkal" igazából, úgymond, teszteltem. :)

Úgy gondoltam, ez egy végső "ha már minden szakad" bókféleség lesz, de gondoltam, hogy nem valami nagy duma, legalábbis nem mindenki számára.

Csak, ha már a rendes bókok nem jöttek be, azt hittem, hogy majd valami nyálas retek. :D De legalább tudom már, hogy nem a bókokkal volt alapból gond (ilyeneket mondtam, hogy szép a szeme és hasonlók). Köszi. :)

2014. jan. 6. 18:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!