Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Rég óta tetszik egy fiú. Mit...

Rég óta tetszik egy fiú. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Van egy fiú velem egyidős és már három éve nagyon tetszik, néha találkozunk, nyáron pedig mindig megyünk ugyan abba a táborba.Mindenki azt mondta hogy tetszem neki de kétlem .. Régebben láttam hogy zavart a közelemben meg mindig feltünősködik. De lehet, hogy ezt nem azért csinálja hogy észre vegyem csak én érzem így.Én nem szeretném, hogy vissza utasítsanak és ezért nem lépek én először meg úgy is a fiúnak kell kezdeményeznie csak félek, hogy ő nem fog. Sokszor kérdezték a haverjai, hogy tetszik nekem ő, de én letagadtam pedig lehet, hogy igazából ő kérdezte és mivel visszautasítottam nem lépett. A "barátaim" meg azt mondták, hogy más lány tetszik neki... nem tudom mit csináljak. Nem tudom elfelejteni.
2014. jan. 6. 18:35
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem a fiúnak kell kezdeményeznie. Kezdeményezz.
2014. jan. 6. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Szerintem adj neki jeleket. Mosolyogj, nézz rá kedvesen, de én a helyedben nem hinnék abban, hogy kölcsönös a dolog, mert már 3 éve ismeritek egymást, ennyi idő alatt már rég tehettetek volna valamit annak érdekében, hogy jobban megismerjétek egymást, randizzatok stb.
2014. jan. 6. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!