Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Bolondozós, kissé komolytalan,...

Bolondozós, kissé komolytalan, picit hangos, alapvetően vicces lány. A fiúknak ez mennyire oké és mennyire jön be?

Figyelt kérdés
Az a kèrdèsem hogyha a bizonyos lánynak nèha lassan esnek le dolgok kicsit hangos , bolondozos komolytalan de ha kicsi a tarsasag komoly lanyrol?? 14-16 èves fiuk valaszat varnam elsősorban...(nemlènyeges de baromira szereti a rockot) (am ez egy baratnőm ès nagyonbizonytalan szegènyke)

2014. jan. 6. 19:50
 1/4 Emberek ***** válasza:

Nekem bejön, bár én inkább komolyabb vagyok, de a hülyeségekbe könnyen bele lehet rángatni. És van nem is egy ilyen lány ismerősöm, aki nem teljesen százas (a jó értelemben :D) És hogy szereti a rockot, az nálam csak plusz pont.

16/f

2014. jan. 6. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ránk mindig baromi rosszaloan nèznek a suliba a sracok..viszont akik fiu haverjaink akik birnak minket, sajna nem skkan vannak ( :D ) de annál èrtèjesebbek ;)
2014. jan. 6. 20:22
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát, a zárójelben lévő részt vettem észre először, rocker vagyok csak azért :D De amit írtál az szerintem nagyon jó, csak ha kislányosan viselkedik az nem. 15F
2014. jan. 6. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Bocsi hogy így erre is rakerdezek de a kislanyos azt abban az ertelemben mondod hogy sikonyal es furi hangom beszel mert akkor nen kislanyos :DD
2014. jan. 6. 21:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!