Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Véleményetek? Tudom most...

Véleményetek? Tudom most sokan lehurrognak, de van egy kis igazam vagy tévedek?

Figyelt kérdés
Az én véleményem az, hogy azért nehéz találni egy rendes csajt, mert olyan modern világ lett, hogy sok csaj szereti a facebookon rendezni kapcsolatait. Tisztelet a kivételnek. Ugy hozzá szoktak az fbhez hogy nem veszik észre de függenek tőle. Többségük ott választják ki hogy kivel járna kivel nem…Nem ugy van már mint pár éve hogy élő talik, ismerkedések, hanem az fbt részesitik előnyben…Nevetséges, de lassan már az lesz hogy a gyereknek is azt fogjuk mesélni hogy fbn ismertem meg apádat.Bejelöltem/bejelölt fbn, irtunk és ugy.
2014. jan. 6. 21:27
 1/4 Frepi voook ***** válasza:
Igazad van sajnos. De én is hozzáteszem, hogy van kivétel.
2014. jan. 6. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Most bunkó leszek, de ezt mindenki tudja, legalábbis aki egy picit is tisztán lát. Nyilvánvaló dolgok hangoztatása még nem eredményezi azt, hogy valaki bölcs. Szóval ez is ilyen full közhely, de most ez igaz. Minden nap a gyk-n is rájönnek emberek ugyanazokra a nyilvánvaló dolgokra és úgy érzik, ki kell írniuk ezt kérdés formájában magukból. Nem sértegetni akarlak, mert ez amit leírok nekem is rosszul esne, de így van.
2014. jan. 6. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Tízen akárhány évesen, ahol ebbe születtetek bele és ezen éltek, ne csodálkozz, ez ugyan úgy igaz a kissrácokra is.
2014. jan. 6. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi.semmi baj.nem bántottál meg.
2014. jan. 6. 21:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!