Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ti mit gondoltok, ha csak a...

Ti mit gondoltok, ha csak a származásotok miatt akarnak ismerkedni veletek?

Figyelt kérdés

"Keresettebb" származású vagyok, nem akarom hirdetni magam itt sem és máshol sem, mégis rendszeresen kapok leveleket. Mert láttak facebookon, van közös ismerős, stb.

Ha a téma szempontjából számít néha máshol is odaírom a származásom, ha nem írok vissza valakinek kapom a hülye nagyképű/biztos fake vagy üziket.

Ugyanez élőben is, a rámenősebbek még a munkahelyen/suliban is megkeresnek, haverkodnak a családtagjaimmal, valaki meg lehet épp azért nem akar megismerni mert "más" vagyok, pedig nem vagyok marslakó.

Még a sima barátkozást is nehezebbnek érzem, neten kéne elkezdeni barátkoznom arc és név nélkül? Ne ez legyen már a fő téma, nyilván beszélek róla, de unom, hogy mostanában folyton barátkozó/dugni vágyó fanokba botlom akiknek nem én vagyok érdekes, hanem a háttér.



2014. jan. 7. 15:11
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
16:9-es a látóterük.....
2014. jan. 7. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:

Az a másik véglet, amikor mielőtt megszólalhatnék lebüdöskínaitakarodjhazáznak, mert elveszem a munkahelyeket, a pasikat, szívom a levegőt, stb.

Talán a feketéknél vagy araboknál még jobban jellemző a negatív hozzáállás.

2014. jan. 7. 21:05
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos a bevándorlókból egyre több van, és ez nem jó. A fehér emberből meg a legkevesebb. És még is a többit nevezzük kisebbségnek.

Semmi bajom nincs veled, ha rendes, normális vagy és a családod is az. Viszont nem kéne magadat "keresettebb származásúnak" nevezni, mert attól, hogy ázsiai vagy, még nem vagy különleges. (Ázsiaiakból van a legtöbb a világon. )

2014. jan. 7. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:

Nem én tituláltam magam keresettnek, hanem az alapján, hogy ha elmegyek szórakozni mennyien akarnak ismerkedni, ha névvel írok hozzászólást mennyien írnak, mennyien akarnak ilyen olyan módon tőlem valamit-akármit.

Vagy akár itt hány olyan kérdés van, ahol japánokkal-kínaiakkal-koreaiakkal akarnak ismerkedni.

Ázsiában a fehér ember a különleges, mert belőlük ott van kevesebb.

Az, hogy a világon kiből mennyi van az lokálisan mindegy, valahol pisztáciából sok van és olcsó, itt meg drága. (de én nem tartanám magam drága pisztáciának :D)

2014. jan. 7. 22:05
 15/18 anonim válasza:

Kedves kérdező!

Énis ázsiai vagyok és abszolút énis ugyanezeket tapasztalom a fiúkkal

Ha egyedül sétálok a Pesti utcákon nincs olyan, hogy ne jönne hozzám magyar, néger, arab, cigány stb. Mindegyik más és más ajánlatokkal, valamelyik kb ott az utcán meghúzott volna de persze voltak diszkrétebb emberek is

Énis szoktam ilyeneken merengeni, és sajnos már ki is használtak emiatt, én meg elhittem hogy tényleg engem szeret és nem a származásom.

De hát ez van, nekünk jobban meg kell válogatni a férfiakat!

2014. dec. 1. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 SunCityMyHome válasza:

Helló Mindenki!

Csak gondoljatok bele,nincs könnyű helyzetben a hölgy!

Fiatal lány,gondolom vágyik kapcsolatra,de leszűrte hogy a fehér fiúk nagy részét talán csak a kíváncsiság hajtja.

A kis százalék,aki Rá kíváncsi ,azoknak meg nehéz dolguk van meghódítani.

De szerintem ha normálisan közelednek felé,az egy jó kezdet lehet.

2014. dec. 1. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
China fan vagyok, de a kínai lányokkal még nem kerülhettem közelebbi kapcsolatba.
2014. dec. 1. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

ez érdekes kérdés.. nekem is tetszenek az ázsiai lányok, viszont nem jobban mint a fehérek. illetve nincs ilyenem h "anélkül nemakarok meghalni h nem dugok meg egyet". viszont az indiai, afrikai nők nem jönnek be.

ha fiú lennék ázsiában, valószínűleg hízna a májam, h én vagyok a "különleges", könnyebben tudnék ismerkedni és megismertetni magam, eladni a személyiségem. de nektek lányoknak ez nehezebb, mert bármennyire jó a személyiségetek, ha vki csak a különleges egyszeri menetet látja.

2014. dec. 1. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!