Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogy tetszem meg neki? Van...

Hogy tetszem meg neki? Van nála esélyem?

Figyelt kérdés
Egy 13 éves lány vagyok kicsit duci...jár egy fiú az osztályba és nagyon tetszik már 6. osztály óta mivel mellette ültem és megtetszett de neki egy 8.-os csaj tetszik aki jóval szebb mint én....ő ilyen menő és nagyon hülye gyerek de pont ez tetszik benne mert én meg egy jó tanuló vagyok aki elvan a barátnőivel.Van amikor jobban odafigyel rám van amikor még köszönni se tud ezért most nem tudom hova tenni.Az egyik barátnőm(ő már sokat hazudott nekem)és azt mondta h a fiú csak haverként tekint rám..de nem tudom h higgyek e a barátnőmnek ezért nem tudom h mit csináljak mert megmondani nem bírom neki mert akk leégnék az egész osztály előtt.Segítsen valaki!!
2014. jan. 7. 18:14
 1/4 anonim válasza:
Figyelj ne aggódj,a fiúk ilyen idős korukban mindig így viselkednek!Biztos tetszel neki csak ő sem meri bevallani !Régen velem is volt egy ilyen eset,csak tőlem idősebb volt,de aztán minden jól sült el !Beszélgess vele sokat és aztán kiderül,hogy mi a helyzet!Amúgy meg először minden kapcsolat úgy kezdődik, hogy barátok vagytok és aztán kialakul!!!!! :))))
2014. jan. 7. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Izé láttam már sok értelmetlen szöveget de ez kiakasztott.

Ez a "menő"-ség, attól hogy hülye azért miért menő?(Igaz ez a dolog relatív magyarul mindenkinek más).

Beszélgess vele és döntsd el te ne hallgass másra.

Ja és egyesek szerint az gáz ha a csaj kezdeményez.

Bocs ha sértő a válaszom.

2014. jan. 7. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
2.nem sértő a válaszod hanem ebben az osztalyban így van h az a menő aki a leghülyébb...én sem értem..
2014. jan. 7. 21:03
 4/4 anonim válasza:
Nem gáz ha elmondod neki. Most persze nem arra próbállak meg rábeszélni, hogy mondd el neki. Nekem is tetszik egy nálam 4 évvel idősebb srác és az egyik barátnőm mondta meg neki (én kértem rá). Nem nevetett ki, és még csak el se mondta az osztálytársainak... nagyon kedvesen viselkedett velem.
2014. aug. 17. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!