Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerelmes vagyok egy lányba...

Szerelmes vagyok egy lányba és ő is belém, most ismerkedek vele na de elő állt a következő számomra furcsa helyzet. (folytatás lent) Hogyan tudnék egy kis bátorságot önteni belé? Vagy idővel változik a helyzet?

Figyelt kérdés
Szerelmes vagyok egy lányba és ő is belém, most ismerkedek vele na de elő állt a következő számomra furcsa helyzet. Tegnap egy nagyobb társaságban volt a suliban (fiúkkal, lányokkal) és oda mentem hozzá, a beszélgetéssel nem volt a gond csak a lány kicsit furcsán kezdett el viselkedni vagy talán zavarba jött, nem találta helyét lépkedett ide-oda. Ma is odamentem hozzá a suliban, ma a barátnőjével volt és ugyanúgy viselkedett, kerülte a tekintetem, én kérdezősködtem, de vissza sose kérdezett inkább a barátnőjével volt elfoglalva, mintha most is megszeppent volna tőlem.5 perc múlva ott hagytak. Nekem ez az egész nagyon fura és így nagyon nehéz közeledni hozzá. Esetleg, hogyan tudnék egy kis bátorságot önteni belé? Vagy idővel változik a helyzet?

2014. jan. 7. 20:30
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet, hogy nem érdekled, és azért hagytak ott? Ha tetszenél neki, nem hagyott volna ott szerintem. De lehet nagyon zavarban volt.
2014. jan. 7. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Frepi voook ***** válasza:
100%
Nők... Ha akarod sem érted meg őket...
2014. jan. 7. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Ja de, hát ő akart találkozni velem, mert látott a suliban s minden, s azért második találkozásnál pár szó és le is koptathatott volna... Ja nők...
2014. jan. 7. 20:35
 4/7 A kérdező kommentje:
Következőkor már kicsit szar érzés lesz úgy odamenni, hogy olyan érzésed van, mintha neked ott semmi keresnivalód nincs... vagy van sms, telefon, facebook, skype stb. azon mondja meg, hogy nem kíván látni s azzal annyi, ne én keljen találgassak, hogy most akkor mi a helyzet....
2014. jan. 7. 20:49
 5/7 anonim ***** válasza:
Mennyi idős? Szerintem is csak zavarba volt főleg ha félénkebb és első srác vagy az èletében. Hajrá nektek :)
2014. jan. 7. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
A lány 14 én 15, hát nem az első vagyok, na de valami tip, ötlet , hogy kicsit batorítsam?
2014. jan. 8. 14:36
 7/7 anonim válasza:

Találkozzatok kettesben, randi, ha kicsit oldódik a beszélgetés, mond meg neki hogy mit érzel, kedveled és furcsa kicsit a barátai előtt.

Ha nem érdekled akkor megmondja úgy is, ill. elmagyarázza a történtek miértjét.

Ne feledd, ha egy nő már randizik veled, akkor esélyt is lát benned.

2015. aug. 23. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!